Neaktivní whale adresa se probudila, za 5 let proměnila 30 milionů dolarů na 535 milionů dolarů

5
(3)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Pět a půl roku spící velryba se 11. června stala znovu aktivní a přesunula 8 000 BTC na adresu na burze Binance.

Tento bitcoinový investor by při prodeji těchto mincí za současné ceny realizoval zisk přes 500 milionů amerických dolarů.

Adresa bitcoinové peněženky 1FMbcnYvvccZ6hR324cFRpn1QX9TCkqtAe získala těchto 8 000 BTC za průměrnou cenu 3 810 USD, uvedl zdroj Lookonchain. Výsledkem by byla teoretická investice ve výši 30 milionů dolarů, ke které podle stránky došlo 6. prosince 2018.

Jak se nyní ukázalo, spící bitcoinová velryba se probudila po 5,5 letech a poslala celý zůstatek na kryptoburzu Binance. Obvykle odeslání kryptoměn na burzu ukazuje na záměr BTC prodat nebo v tomto případě realizovat 5letý zisk.

Zdroj: x.com

Historie akvizic spící bitcoinové velryby

Společnost Finbold šla ještě o krok dál a podívala se na historii akvizic této spící bitcoinové velryby a dosadila k nim ceny.

Konkrétně majitel peněženky s adresou 1FMbcnYvvccZ6hR324cFRpn1QX9TCkqtAe poprvé nakoupil 6 800 BTC 28. listopadu 2018. Tehdy stál jeden BTC 3 754 USD. Velryba přidala 5. prosince dalších 1 000 BTC za 3 487 USD a 13. března roku 2019 ještě 200 BTC.

Makrodata, ovlivňující cenu BTC

Přesun všech BTC nyní signalizuje medvědí tendenci této konkrétní velryby. To by mohlo ovlivnit celkové vnímání trhu.

Analytici zaznamenali signály vysoké volatility pro tento týden před zasedáním FOMC. Zde se má rozhodovat o úrokových sazbách. Nízká aktivita Bitcoinu v síti měřená objemem on-chain transakcí a objemem spotového obchodování také naznačuje nedostatek zájmu o BTC. Jediná poptávka po spotových Bitcoin ETF a futures je nyní pro cenu bitcoinu přívětivá.

Zajímavé je, že tento víkend zaznamenala síť historicky nejvyšší poplatky ve výši 195 USD za transakci. Stalo se tak v důsledku konsolidačních operací UTXO od OKX. To vyvolalo obavy o dostupnost sítě, zatímco makroekonomika klade nároky na riziková aktiva, včetně trhů s kryptoměnami a akciemi.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 66 290 USD dle KMC. Jedná se o cenu 20krát větší, než když zmiňovaná velryba získala svých 8 000 BTC.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
AA fds F

Tady chce nekdo strasne nenapadne prikoupit levne xD

spot_img