Návrh na vytvoření VanEck Bitcoin ETF burza CBOE stáhla

2
cboe bitcoin etf

Jednoznačně největší naděj na vytvoření regulovaných BTC ETF – VanEck SolidX Bitcoin ETF – pravděpodobně světlo světa jen tak brzy nespatří. Podle nejnovějších zpráv totiž společnost CBOE návrh na vytvoření tohoto fondu stáhla.

Podle dokumentu, který dnes SEC zveřejnila, společnost CBOE tento svůj návrh včera stáhla. Vznesení finálního verdiktu od SEC, který měl přijít koncem února, se už tedy asi nedočkáme.

Jaké jsou důvody stažení návrhu?

V dokumentu není žádné vysvětlení, proč se CBOE rozhodla návrh stáhnout. Ve schvalovacím procesu byl již více než 200 dní a dá se očekávat, že případné další schvalování určitě nebude trvat kratší dobu.

Podle spekulací se tak CBOE rozhodla z důvodu, že by agentura SEC všechno i tak zamítla. Zdá se, že na plně regulované BTC deriváty si ještě nějaký ten čas počkáme. I kryptoburza Bakkt má problémy se spuštěním svých BTC Futures. Více se dočtete v tomto článku:

(Text pokračuje pod odkazem)

[Krátká zpráva] Burza Bakkt hledá lidi – Trumpův shutdown oddaluje její spuštění

Odpověď Bitcoinu na sebe nenechala dlouho čekat

Tato informace teprve proniká na veřejnost, ale Bitcoin už reaguje menším výprodejem. Jeho hodnota se oproti včerejšku snížila o cca 1,5 % a všimněte si výraznějšího propadu v posledních hodinách:

30 min BTC/USD - Bitfinex
30 min BTC/USD – Bitfinex

 

 

 

 

Zdroj:
ccn.com

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
not surprisedBoston Lepra Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Boston Lepra
Host
Boston Lepra

Tak doufám konečně že teď půjdeme na těch vytoužených 1 200 usd klidně i na 5 00 usd .

not surprised
Host
not surprised

uplně jsem přesně tohle čekal,že žadné hurá diky trumpovi to projde,ale že naposlední chvíli se to zruší .. 😀 no comment 😀 …