Na Mars s kryptoměnou Dogecoin

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměna Dogecoin v posledních několika dnech a týdnech zažívá nebývalý hype způsobený známými celebritami. Meme kryptoměna však dosáhla i nového milníku. V následujících několika letech by se s ní mělo platit na Marsu.

Dogecoin To The Moon

Společnost zabývající se výrobou a logistickou technologií obnovitelných zdrojů energie, Geometric Energy Corporation (GEC), zahájí projekt financování Doge na jedné z první raket společnosti SpaceX do vesmíru.

Společnost GEC v neděli uvedla, že její komerční satelit by mohl cestovat na Měsíc již v prvním čtvrtletí roku následujícího roku na palubě nosné rakety SpaceX Falcon9. Generální ředitel společnosti, Samuel Reid, prohlásil:

„Poté, co společnost Geometric Energy Corporation a SpaceX oficiálně uzavřely transakce se společností DOGE v takovém rozsahu, upevnily DOGE jako účetní jednotku pro lunární obchod v kosmickém sektoru.“

Viceprezident obchodního sektoru vesmírné společnosti SpaceX, Tom Ochinero, k vyjádření společnosti GEC dodal:

„Tato mise předvede aplikaci kryptoměny mimo oběžnou dráhu Země a vytvoří základ pro meziplanetární obchod.“

SpaceX ani Geometric Energy Corporation dosud nespecifikovaly, jak bude Dogecoin použit a jaké další projekty jsou zahrnuty. Zakladatel SpaceX, Elon Musk, na Twitteru opakovaně naznačoval, že Dogecoin bude první kryptoměnou, která se dostane do vesmíru.

Dogecoin kromě Elona Muska podpořily také další slavné celebrity. Rappová legenda Snoop Dogg, populární youtuber Jake Paul, hudebník skupiny Jonas Brothers Kevin Jonas nebo bývalá pornoherečka Mia Khalifa také jede na vlně DOGE.

Závěr

Z meme kryptoměny se tak stává první platidlo pro mezinárodní obchod. Celá DOGE komunita tak může slavit opravdový To The Moon. V době psaní článku se cena DOGE pohybuje okolo 0.55 USD dle KMC.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

„TATO MISE PŘEDVEDE APLIKACI KRYPTOMĚNY MIMO OBĚŽNOU DRÁHU ZEMĚ A VYTVOŘÍ ZÁKLAD PRO MEZIPLANETÁRNÍ OBCHOD.“

WTF? OMG! LOL… Jinak pokud na závěr explicitně nezazní BAZINGA!!!, tak se v těch Elonovských sděleních běžný Jouda snadno ztratí… A je riziko, že někteří to vezmou vážně. :-)))

Libor

honem honem, vse pod dolar, co dolar, pet dolaru je levne, tahle raketa poleti ma cca deset dolaru 🙂

E15

No nevím nevím, zatímco u běžných kryptoměn stačí predikovat desetinásobek, tak u DOGE to chce alespoň padesáti, když už ne stonásobek… 10 USD je málo. Při 10 USD se z pětistovky dolarů Lambo nezjeví, ba co Lambo, dokonce ani nějaký průměrný shitcar…

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: