Mike Novogratz tvrdí, že Bitcoin již nikdy neklesne pod 5 000 USD

0
Bitcoin, Novogratz, předpověď, cena

Šéf Galaxy Digital, Mike Novogratz, vydal další ze svých předpovědí o ceně Bitcoinu. Při posledním rozhovoru uvedl, že tato kryptoměna již nikdy neklesne pod 5 000 USD.

Předpovědi a rozhovory

V současné době se BTC drží v rozmezí 10 000 – 14 000 USD, pokud se cena sníží pod 8 500 USD, bude Mike „nervózní“ a pokud cena klesne pod 6 000 USD, bude „velmi nervózní“. Dále zopakoval svoji víru v kryptoměny a vyjádřil se velmi kladně k Facebooku a jejich projektu Libra.

„Libra dokázala to, že Mastercard, Visa, PayPal nebo Uber se přihlásili jako kryptospojenci. Ostatní instituce se také mohou lehce přidat do kryptoodvětví. Máme společnosti, které přijaly Bitcoin, teď se hlásí k ostatním kryptoměnám. To způsobuje další pohyb cen na trhu.“

Novogratz je proslulý svými předpověďmi, které bývají povětšinou správné. Dobře tak předpověděl rok 2017, kdy tvrdil, že BTC překročí hranici 10 000 dolarů.

Jeho společnost Galaxy Digital podle informací však ztratila v roce 2018 272,7 milionu USD. Významné ztráty firmy jsou pokryty nynějším růstem Bitcoinu. Za 1. čtvrtletí 2019 vykazovala společnost čistý příjem ve výši 13 milionů dolarů.

Pokud budou Novogratzovy optimistické předpovědi správné, společnost Galaxy Digital může očekávat velké zisky.

Závěr

V posledních dnech se s optimistickými předpověďmi roztrhl pytel. Ke včerejší předpovědi, že BTC nepůjde pod 6 000, se přidává ta dnešní. Politicko-ekonomická situace a makroekonomické ukazatele také nasvědčují tomu, že by to tak být mohlo. Jaký je váš názor? A stihli jste včas nakoupit?

Co číst dále

Libra se příliš podobá E-coinu ze seriálu Mr. Robot

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na