Mike Novogratz: Od Masové akceptace kryptoměn nás dělí 5 až 6 let

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Online kryptoměnová platforma byla zastavena vrchním soudem • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Češi letos koupili kryptoměny za téměř 2 miliardy • Tether dosáhl tržní kapitalizace 10 miliard USD • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Dnešek zatím...
Profilový obrázek
Kytka
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

V jednom nedávném rozhovoru se Mike Novogratz, generální ředitel Galaxy Digital Holdings a miliardář, rozhovořil o kryptoměnové revoluci. Říká, že to potrvá ještě 5 až 6 let.

Mike Novogratz očekává masové přijetí kryptoměn

Jeho firma kupuje Bitcoin během cenových poklesů. Věří, že do 5 až 6 let nás čeká kryptoměnová revoluce. Kryptoměny vstupují do našich životů pomaleji, než si někdo může myslet. Instituce přicházejí, ale mainstereamové přijetí kryptoměn chce čas. Mike Novogratz však očividně rád počká.

„Co udělal 2017, ten bláznivý býčí trh, je to, že lidé dostali nerealistická očekávání toho, jak rychle se revoluce blockchainu, krypto revoluce, skutečně stane. Musíte jim [kryptoměnám] dát trochu více rozletového prostoru, než jim dáme palec nahoru, nebo palec dolů.“

Novogratz připomenul, že některé startupy potřebují třeba 8 let, aby vlastně jen ukázaly, kam až se můžou dostat. Některé kryptoměny však ještě zdaleka nejsou tak staré.

Bitcoin je hotový produkt

Dále uvedl zajímavou myšlenku. Je mnoho důvodů si myslet, že za prudký růst Bitcoinu můžou istituciální investoři, kteří jej preferují kvůli bezpečnosti a dalším výhodám. Nicméně Mike Novogratz si myslí, že Bitcoin letos tak důrazně porážel altcoiny proto, že se již jedná o hotový produkt – digitální úložiště hodnoty.“

Novogratz vyzývá regulátory

Poznamenal, že přišel čas, aby regulační orgány dohnaly své zpoždění. Kryptoměny totiž prý již nejsou nějakým experimentem, ale „součástí finanční infrastruktury.“ Kromě Bitcoinu je tento miliardář příznivcem tzv. webu 3.0, který podle něj změní svět.

Dříve jsme vás informovali, že se generální ředitel investiční banky Galaxy Digital vsadil, že Bitcoin letos dosáhne na nové ATH. Jako jeden z hlavních důvodů růstu pak uvedl Facebook. Popsal také to, jak moc se díky projektu Libra „rozžhavily telefonní linky“ v jeho investiční společnosti.

Závěr

Mike Novogratz je známý svými pozitivními komentáři na adresu Bitcoinu i kryptoměn obecně. Z pohledu některých lidí se může zdát, že je 5 až 6 let do kryptoměnové revoluce, jak odhadl, hodně. Když si však představíme, co všechno by kryptoměny mohly ve světě a v našich životech vlastně ovlivnit a změnit, tak to vůbec není až tak moc. Souhlasíte?

Co číst dále?

30.08.19 Technická analýza komodity palladium – Několikaletý bull run nemá jisté pokračování

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře