Long proces na BTC může začít, naznačuje snížena volatilita

0
Long proces na BTC může začít, naznačuje snížena volatilita

Zatímco všichni od konce loňského roku sledujeme dramatické snižování hodnoty Bitcoinu, někteří investoři a obchodníci si uvědomují nižší volatilitu jeho ceny. Jak uvedl Bill Baruch, prezident Blue Line Futures, 30 denní anualizovaná volatilita BTC se snížila na přibližně 61 %. Začátkem června byla její hodnota dokonce jen 50 %.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Snížení volatility signalizuje něco důležitého

V konečném důsledku po tom, co se anualizovaná volatilita Bitcoinu stala depresivní a BTC ztratil od prosince více než 70 %, je Baruch přesvědčen, že se prodej vyčerpal a může začít proces zdola.

Podle Barucha to, co se stalo s cenou Bitcoinu koncem minulého roku, bylo prostě příliš, příliš rychlé. Velké množství spekulací a nákupů FOMO (strach z chybějícího) vedly k dramatické inflaci a vzniku bubliny. A ta když praskla, způsobila konec přehnaného nadšení.

Mohlo by vás zajímat: Hoskinson (ETH a ADA): Vstup Wall Street na kryptotrhy přinese biliony

Dno je proces

„Rád bych řekl, že dno je proces, ne cena. Nyní, když se cena a volatilita vrátí zpátky na zem, může proces zdola začít. Z dlouhodobého hlediska tu vidím významný Long,“

uvedl Bill Baruch.

Nachází se dno na 4 550 USD?

Investoři do Bitcoinu jsou v dychtivém očekávání, zda poměrně měkký support v okolí 6 000 USD za minci zůstane reálný. Nicméně, pro mnohé obchodníky to může být důvod k čekání na dno a jeho potvrzení.

Jak vysvětlil Baruch, 100 týdenní klouzavý průměr by byl pravděpodobně nejpříznivější nákupní příležitostí. Poznamenal, že 100 týdenní klouzavý průměr se blíží k téměř 4 550 USD, takže obchodníci budou tuto úroveň sledovat.

Co myslíte, odrazil se Bitcoin včera na ceně 5 763 USD z letošního dna? Nebo se „podívá“ na cenu 4 550 USD, jak předpovídá Baruch?

Naše nejnovější video. Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru videí na našem YouTube kanále.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Marek H.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na