KuCoin spouští virtuální kancelář v metaverse mrakodrapu Bloktopia

5
(3)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Kryptoburza KuCoin vkročila do metaverse světa Bloktopia, kde si nově otevírá svou virtuální kancelář pro uživatele.

KuCoin kancelář na Bloktopia

Krypto burza KuCoin oznámila, že otevře virtuální kancelář uvnitř mrakodrapu v prostředí decentralizovaného metaverze od Bloktopia. Zmíněná virtuální budova má 21 různých úrovní s ohledem na celkovou nabídku 21 milionů bitcoinů a očekává se, že v ní budou sídlit další hráči v odvětví, včetně Polygon a Avalanche.

Podle burzy umožní meta kancelář uživatelům operovat s cyberpunks NFT, komunikovat s virtuálním zařízením a také spolu chatovat a hovořit ve virtuálním prostředí. Projekty zaměřené na metaverse jsou čerstvým trhákem sezóny a v kryptosvětě vyvolávají značné nadšení a hype. KuCoin by tak z tohoto kroku mohl profitovat jako jedna z prvních kryptoburz, která se k podobnému kroku odhodlala.

Metaverse nadšení

KuCoin přijal obchodní politiku přátelskou k virtuální realitě. Nově také na své platformě nabízí podporu pro nativní token BLOK společnosti Bloktopia a pomocný token pro Dreams Quest (DREAMS), herní platformu založenou na blockchainu, jejímž cílem je ekonomika založená na metaverse.

Nadšení nabralo na obrátkách poté, co v minulém týdnu velké korporace včetně Facebooku, Microsoftu a Nike oznámily svůj záměr připojit se k metaverse. Jak asi víte, Facebook se dokonce oficiálně přejmenoval na Meta. Microsoft pak aktualizoval své služby Teams a herní konzole Xbox v rámci svých metaverse plánů a pracovní nabídky Nike ukázaly, že společnost najímá virtuálního návrháře bot.

Hlavní produktový ředitel Facebooku Chris Cox na Web Summit 2021 hovořil o výhodách tohoto prostředí pro některé společnosti. Uvedl:

„Začal jsem mít schůzky svých zaměstnanců v pracovnách a důvod, proč je to pro nás lepší, je ten, že vidíte řeč těla a prostorový zvuk, což znamená, že můžete mluvit jeden přes druhého. Můžete používat ruce, což je velká část toho, jak komunikujete a pak se můžete opřít a trochu změnit svou pozornost na základě držení těla, což je velká část toho, jak se setkáváme se skupinou.“

Závěr

KuCoin, který byl spuštěn v roce 2017, se v minulém roce vypořádal s hackem za téměř 3 stovky milionů dolarů a získal všechny prostředky zpět. Společnost měla v srpnu již 10 mil. uživatelů a patří tak k největším kryptoburzám na trhu. Virtuální kancelář v metaverse mrakodrapu může být také vzpruhou pro její token KCS, který je aktuálně jen krůček k útoku na svá historická maxima z přelomu let 2017 a 2018.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: