Kryptozima skončila, tvrdí přední newyorská banka

5
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Newyorská investiční banka HC Wainwright se připojila k řadě býčích výhledů pro trh s kryptoměnami, když analytici banky prohlásili, že je konec kryptozimy.

Kryptozima je u konce

Před nedávnem analytici investiční banky HC Wainwright z New Yorku vydali zprávu pro své klienty, v níž tvrdí, že éra kryptozimy skončila. Tato banka se také rozhodla zahájit pokrytí přední kryptoměnové burzy Coinbase s ratingem “buy” a zdůvodnila to rostoucími cenami a adopcí kryptoměn po celém světě.

Mike Colonnese, analytik newyorské investiční banky, v poznámce pro investory uvedl, že celkové ceny kryptoměnových aktiv vzrostly meziročně o 45 %. Zvláště největší kryptoměna světa zaznamenala růst o 67 %. V poznámce pro investory Colonnese uvedl:

Kryptozima skončila a dorazilo jaro.

Colonnese dále zdůraznil, že Coinbase má jedinečnou pozici, která jí umožňuje těžit z rychle rostoucí globální kryptoměnové ekonomiky, neboť se jedná o největší veřejně obchodovanou kryptoburzu na světě. Proto stanovil cílovou cenu pro akcie Coinbase (COIN) na 75 USD za akcii, což představuje téměř 40% nárůst oproti aktuálním cenám.

Analytik dále upozornil, že pravděpodobně nastal další býčí cenový cyklus BTC na trhu, což v minulosti vedlo ke výraznému nárůstu celkové tržní kapitalizace kryptoměn, zvýšenému přijímání kryptoměn maloobchodníky, institucionálnímu zájmu a vyšším objemům obchodování s kryptoměnami.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 29 132 USD dle KMC.

Závěr

Je podle vás kryptozima u konce? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Na celou zprávu newyorkské investiční banky se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Bredok

Kdo si počká ten se dočká

spot_img