Kryptoměny jsou v Americe mrtvé, tvrdí technologický investor

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Technologický investor Chamath Palihapitiya nedávno vyvolal kontroverzi tvrzením, když prohlásil, že kryptoměny jsou v Americe “mrtvé”. Podle něj pád tohoto odvětví způsobili regulátoři, kteří jsou v posledních měsících dravější.

Kryptoměny jsou v Americe mrtvé

V posledním podcastu s názvem All-In Podcast se technologický investor Chamath Palihapitiya, proslulý svým zapálením pro bitcoin, vyjádřil, že kryptoměny jsou v Americe (myšleno USA) mrtvé. Tyto kontroverzní výroky okamžitě vzbudily v kryptoměnové komunitě rozporuplné reakce.

Technologický investor Palihapitiya vyjádřil své zklamání nad současným stavem kryptoměnového průmyslu. Jeho zklamání vyvolala situace, kdy se regulátoři stali mnohem agresivnějšími ve svém boji proti některým aktérům v této oblasti. Palihapitiya vidí v této regulaci hlavní důvod pádu kryptoměn v “Americe”.

Chamath Palihapitiya během vysílání podcastu prohlásil:

V Americe je kryptoměna mrtvá… Nechali jste Genslera dokonce obviňovat z bankovní krize kryptoměny.

 Úřady Spojených států pevně namířily své zbraně na krypto. Byli pravděpodobně těmi, kdo nejvíce ohrožoval establishment. A byli to oni, kteří, spravedlivě k regulátorům, posunuli hranice více než kterýkoli jiný sektor startupové ekonomiky.

Navzdory tomu, že Palihapitiya vyjádřil své zklamání nad současným stavem kryptoprůmyslu, jasně dal najevo, že stále věří v Bitcoin a kryptoměny obecně. V minulosti například prohlásil, že bitcoin nahradil zlato a že jednoho dne se cena této největší kryptoměny světa vyšplhá nad hranici 200 000 USD.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 27 329 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Chamatha Palihapitiya myslíte vy? Je podle vás krypto mrtvé? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě, kde naleznete další zajímavý obsah. Na celou epizodu E125 s Chamath Palihapitiyaem v All-In Podcast se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Žasnu

Ty překlady z angličtiny jsou fakt hrůza.

spot_img