Kryptomatová firma Bitcoin Depot se zařadila mezi nejrychleji rostoucí americké soukromé společnosti

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Kryptobyznys jeví známky vzkvétání a společnost instalující v USA kryptomaty Bitcoin Depot se v roce 2021 stala jedním z nejrychleji rostoucích soukromých subjektů ve Spojených státech.

Bitcoin Depot prudce roste

Většina z nás se snaží zapojit do kryptoměn jako uživatelé, hodleři a obchodníci s kryptoměnami, ale zdá se, že velmi dobře se může vyplatit také podnikání v této oblasti. Kryptoprůmysl vzkvétá a Bitcoin Depot, společnost pro kryptoměnové ATM, zaujala pozici mezi nerychleji rostoucími subjekty.

Společnost se dostala do žebříčku časopisu Inc. Magazine pro 5000 nejrychleji rostoucích společností v Americe a řadí se na 357. místo. Firma se na seznam dostala již druhým rokem, přičemž v roce 2020 se objevila na pozici 1 103 a letos si tak výrazně polepšila, když se objevila vysoko v horních 10 % bouřlivě rostoucích byznysů.

V tiskovém prohlášení generální ředitel Bitcoin Depot Brandon Mintz kommentoval tento skvělý výsledek. Uvedl, že odráží snahu společnosti expandovat a posilovat jedinečnou identitu v tomto odvětví navzdory výzvám, jako je pandemie. Mintz uvedl:

„V posledních několika letech jsme důsledně pracovali na rozšíření našeho podnikání a vybudování úspěšné společnosti s jedinečnou identitou a kulturou. Vzhledem k loňským neočekávaným okolnostem a pandemickému prostředí jsme měli to štěstí, že jsme mohli pokračovat v budování naší značky a zároveň sloužit komunitě s nízkým přístupem k bankovnictví v globálním měřítku poskytováním přístupu k základním finančním službám.“

Kryptomat “do každé rodiny”

Rostoucí popularita kryptoměn inspirovala instalační horečku, přičemž jen v srpnu bylo instalováno 1 200 nových kryptomatů, což představuje zhruba 47 strojů denně. Jelikož se některé země v Jižní Americe chystají vyhlásit Bitcoin zákonným platidlem, může budoucí růst počtu těchto zařízení nabrat na obrátkách zejména v tomto regionu.

Přední bitcoinmatová společnost Coin Cloud pak nedávno oznámila plán instalace dalších 8 000 strojů po celém světě do konce roku 2021.

Závěr

Kryptoměnové ATM pro nákup a prodej kryptoměny za hotovost v USA rostou jako houby po dešti. Výsledkem je, že se kryptomatová společnost Bitcoin Depot umístila na 357. místě v žebříčku nejrychleji rostoucích amerických soukromých subjektů.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Crypto
Hodnocení článku :
     

👍

spot_img