Kryptomagazín slaví své první výročí! + Soutěž o 25 x členství na Trading11!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Je to přesně rok, co spatřil světlo světa nový web o kryptoměnách. Kryptomagazín si dal za cíl vytvořit spolehlivý zdroj informací o dění na kryptotrhu v českém a slovenském jazyce. Věříme, že se nám to podařilo.

(informace o soutěži naleznete na konci článku)

Toto všechno jsme stihli za jeden rok

Za poslední rok se toho událo opravdu hodně. Na začátku byl Kryptomagazín takřka úplně prázdný. Měl pouze jediného přispěvatele – Samuela Slavkovského. První článek byl publikovaný v den vzniku webu, tedy 19. 6. 2017 a nesl jednoduchý název:  Čo je kryptomena?  Později se připojil další důležitý člen týmu – Dariusz Matuszyński s jeho prvním  příspěvkem- článek o protokolu Bitcoin NG na Waves.

V lednu 2018 následovalo spuštění české verze Kryptomagazínu a weby jsme rozdělily na dvě jazykové mutace. O měsíc později přibyla ještě třetí – polská.

V roce 2018 se k nám přidalo i mnoho nových redaktorů, korektorů, překladatelů, filmařů.. a v současné době už pro tento web pracuje (odhadem) třicet lidí. Za uplynulých 365 dní jsme publikovali

A to není všechno! 22. února jsme spustili portál zaměřený na obchodování. Trading11 si za čtyři měsíce fungování našel množství čtenářů a prošel obrovskými změnami. Mezi ty největší patří přidání denního updatu altcoinů, sekce ICO, vytvoření školy obchodování a samozřejmě zpoplatnění části webu, k čemuž došlo včera. Pokud máte zájem o profesionální technické analýzy, obchodní doporučení a analýzy ICO, můžete si za 250,- Kč měsíčně koupit členství. Návod najdete zde.

Na Trading11 jsme během čtyř měsíců fungování publikovali 498 článků! Všechny texty v sekci škola jsou navíc zdarma.

Další změny

Samozřejmě, během roku se výrazně měnil i celkový design webu. Pamatujete si ještě na tento vzhled?

kryptomagazin.sk_

Bohužel, lepší screen se nezachoval. Přibližně takto vypadal Kryptomagazín v úplných prvopočátcích.

Po přibližně měsíci a půl se design změnil. Pokud byste zavítali na tento web v srpnu – říjnu 2017, přivítala by vás takováto domovská stránka.

kryptomasgazin old homepage

Tak co? Navštěvovali byste Kryptomagazín i v případě, že by vypadal takto?

Nakonec jsme přešli na placenou šablonu Newspaper, kterou si můžeme libovolně upravovat. Na ní již dnes běží všechny naše weby.

Pohled do budoucnosti

Nejdůležitější ale je, že my v Kryptomagazínu nikdy nespíme a stále vymýšlíme a realizujeme nové projekty. Jeden velký snad budeme moci představit ještě v tomto měsíci. Kryptomagazín se neuvěřitelně rychle rozvíjí. I přes výrazný pokles popularity kryptoměn jsme si dokázali udržet dostatek čtenářů a díky různým novinkám nacházíme stále i čtenáře nové. Rosteme nejen jako web, ale také jako firma.

Malé změny se na Kryptomagazínu dějí prakticky neustále. Mezi ty větší budou v budoucnu patřit nové weby a služby. Naším cílem je dostat se z virtuálního světa internetu i do světa reálného. Pokud žijete v Praze, máte se opravdu na co těšit!

Kryptomagazín je, podobně jako kryptoměny, stále ještě v plenkách. Věříme, že v průběhu následujících let nás budou číst lidé z celého světa.

Děkujeme!

Nakonec bychom chtěli poděkovat každému, kdo nás jakýmkoliv způsobem podporuje. čtením článků, komentováním, diskutováním v diskusních skupinách nebo na fóru… Jsme tu jen díky vám a doufáme, že i příští rok nám zůstanete věrni.

Soutěž

Jako vyjádření našich díků jsme se rozhodli uspořádat soutěž, ve které se hraje o 25 x členství Standard, se kterým získáte plný přístup k obsahu na Trading11. Hrajeme o:

  • 1 x členství Standard na jeden rok ZDARMA
  • 1 x členství Standard na 6 měsíců ZDARMA
  • 1 x členství Standard na 3 měsíce ZDARMA
  • 2 x členství Standard na 1 měsíc ZDARMA
  • 5 x členství Standard na 2 týdny ZDARMA
  • 15 x členství Standard na 1 týden ZDARMA

Pokud už jste si na Trading11 členství koupili a štěstí by se na vás usmálo, přístup k placeným článkům vám prodloužíme. O nic tedy nepřijdete.

Výsledky této soutěže vyhlásíme v pátek (22. 6. 2018) zde na Kryptomagazínu.

Jak se přihlásit

Navštivte naší facebookovou skupinu (Kryptomagazin CZ/SK), dejte like tomuto příspěvku a do komentářů vložte váš oblíbený článek z Kryptomagazínu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře