KryptoMagazin Coin je na cestě

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Mnoho článků začínáme slovy, že kryptoměna a blockchain technologie se neustále vyvíjejí. Samozřejmě, že pokud má někdo držet krok s tak rychlým pokrokem, tak jsou to zejména lidé z okolí kryptoměn. A protože my v Kryptomagazínu se (se vší skromností) snažíme mezi takové lidi patřit, tak si uvědomujeme, že pokrok musíme udělat i my.

KryptoMagazin Coin

Ano, čtete správně. Kryptomagazín bude mít vlastní coin. Pro mnohé to může být překvapení, ale pravdou je, že pokrok se opravdu nedá zastavit. Navíc kvůli tomu, že denně píšeme o kryptoměnách a potřebě každodenního využití pro dané měny, sami jsme si uvědomili, že bychom měli začít i my tento pokrok podporovat.

KryptoMagazin Coin (KMC) bude mít i svou ICO fázi. Ta se spustí 1.10.2018 a bude trvat přesně do 1.11.2018. Následně máme v plánu pracovat na smlouvách s různými burzami, aby se KryptoMagazin Coin dal obchodovat a volně kupovat. Avšak k oficiálnímu spuštění dojde až 1.6.2019. To je ale zatím v daleké budoucnosti, protože k vývoji kryptoměny se musí přistupovat zejména s rozumem (aby se něco nepodcenilo).

KMC – kryptoměna pro Slováky a Čechy

Ptáte se, k čemu nám bude další coin / mince? Vzhledem k tomu, že se snažíme budovat na Slovensku co největší, nejstabilnější a nejinformovanější kryptokomunitu a lidi vzdělávat právě o této technologií, si uvědomujeme, že umožnění placení pomocí kryptoměny by mělo být samozřejmostí. A právě v tom momentě vznikl nápad na KryptoMagazin Coin.

Chceme totiž nejen umožnit lidem platit pomocí takové měny, chceme jim rovněž ukázat, jak by se dala vlastní mince vytvořit a jak ji zpropagovat. Navíc budeme celý proces podrobně zprostředkovávat i vám, abyste sami viděli v přímém přenosu, jak vzniká kryptoměna.

No a teď už samotné využití daného Coinu. Naše prvotní plány jsou velmi prosté. Obsah na Kryptomagazínu se bude dělit do různých kategorií. Některé budou pochopitelně stále zdarma. Jiné však budou zpoplatněny a právě tehdy přichází na řadu KMC.

Dané články a kategorie budou mít předem stanovenou částku v KMC. Bude tedy záležet pouze na vás, jakou kategorii si vyberete. Dále budeme nabízet i měsíční a roční balíčky.

Více informací o KryptoMagazin Coinu

Pojďme se už podívat přímo na vlastnosti naší kryptoměny. Pochopitelně bude založena na blockchain technologii. To je samozřejmost. Vzhledem k tomu, že nebude žádný privátní předprodej, ale rovnou ICO, kterého budete mít možnost všichni se zúčastnit, chceme docílit, aby byla mince co nejvíce distribuovaná a aby nebyla vlastněná pouze malým procentem lidí.

Dále jsme se rozhodli, že 20% KMC bude prodáno v ICO fázi. Zbylých 80% bude moci být vytěženo (více informací o tom vám samozřejmě poskytneme později). Je tedy na vás, zda se rozhodnete si mince zakoupit v ICO fázi, později na burze nebo těžit. Jakýkoliv z těchto způsobů vám umožní platit si na naší stránce za nadstandardní služby.

Celkový počet mincí bude 5,43 miliónu (podobnost s populací Slovenska je záměrná). Na vývoji naší oficiální peněženky intenzivně pracujeme, protože chceme, aby byla spuštěna ve stejný den, 1.1.2019 jako tomu bude u KMC kryptoměny. Z pochopitelných důvodů půjde o ERC-20 token. I na toto téma vám přineseme více podrobností až časem.

Závěr

Opravdu je to krásná představa a ještě lépe se o ní i píše, to mi věřte. Byl bych opravdu rád, kdyby to mohla být pravda. Možná se nám něco takového v budoucnu i podaří. Do té doby však musím konstatovat pouze jedno: 1. dubna.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
někdo

dalšo shit coin 😀

samslav84

pozrite sa kedy bol článok publikovaný

btchunter

v krypto svete je vsechno mozny, proto to neni tak jasny 🙂

Ráďa

Já kupuji nejraději asi Bitcoin. Využívám k tomu ccshop.cz, vyhovuje mi, že je v češtině a platím Kč.

spot_img