Krypto burza Liqui končí, je nutné vybrat vklady

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Krypto burza Liqui.io bude brzy vypnuta. Ukončení bylo oznámeno prostřednictvím oficiálního e-mailu, který byl zaslán uživatelům.

Vyberte si z burzy prostředky

Máte necelý měsíc na to, abyste převedli své prostředky z burzy jinde. Udělejte to ideálně hned. Burza již není schopna dále fungovat, rozhodla se tedy pro uzavření. Nevylučují však opětovné spuštění. Nynější situace na krypto trzích jim však nedovoluje dále fungovat. Nebylo by to pro ně ekonomicky únosné.

Snímek obrazovky 2019-01-30 v 12.35.04Pozor: lhůta 30 dní běží již od 28.1.2019

Burza Liqui měla na své platformě řadu altcoinů a byla poměrně oblíbená, šlo zde obchodovat s coiny, které na Bittrexu nebo Binance nebyly. Nutno podotknout, že za poslední rok toho ale Binance zalistovala poměrně hodně.

Tým vyjádřil naději, že se vrátí, ale také uznal skutečnost, že se krypto trh “od roku 2017 výrazně změnil”.

Leden jako metla na krypto burzy

Začátkem tohoto měsíce byla hacknuta Cryptopia, kde došlo k odcizení 4 až 16 milionů dolarů, uzavření směnárny Liqui snad bude bolet méně. Snad se dočkáme i radostnějších zpráv.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img