Krypto alternativa k Instagramu – Steepshot

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Sdílíte své soukromí nebo úžasné fotky a jediný, kdo z toho má prospěch, je Instagram? Můžete zkusit Steepshot který funguje na Steem Blockchainu. Za své fotky díky tomuto systému můžete získávat odměny.

Co je Steepshot

Steepshot je aplikace, která běží na Steem Blockchainu a odměňuje vás za sdílení obrázků. Používá se stejně jako Instagram – fotografujete na denní bázi, zveřejníte a čekáte, až lidé zareagují na váš příspěvek.

Nicméně Steepshot funguje přece jen trochu jinak. Tato platforma odměňuje uživatele mincemi steem!

steepshot

Pokud nemáte Steemit, tak si počkáte

Máte-li již registraci na Steemitu, můžete se přihlásit a začít prakticky ihned. Kdo registraci nemá, bude si muset počkat až 2 týdny na schválení nebo si Steemit účet pořídit za poplatek třetí strany.

Závěr

Kdo je nedočkavý, určitě zkuste již nyní. Pro ostatní brzy publikujeme mini návod a rozšíření tohoto článku s našimi dojmy z aplikace, kolik se nám podařilo vydělat apod. 🙂

Seznam krypto projektů – alternativ, které chtějí nahradit ty současné

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: