[KRÁTKÝ PŘEHLED TRHU] Bitcoin je na 5500 $ – máme tu letošní LOW!

0
sad-bitcoin propad

Před necelou hodinou se trh s kryptoměn výrazně propadl. Bitcoin během 24 hodin ztratil více než 8% hodnoty a momentálně se jeho průměrná hodnota pohybuje kolem hladiny 5800 $. Zde se nachází silný support, který může alespoň na čas zastavit další pokles, i když v této chvíli nic není jisté.

Obchodníci z Trading11 již několikrát vyslovili domněnku, že Bitcoin během tohoto roku otestuje 5000 $. Nasvědčují tomu různé indikátory a Technická Analýza. Na burze BitMEX se momentálně XBT deriváty obchodují za 5500 $, od 5K tedy nejsme daleko.

Na Bitfinexe jsme na 5950 USDT, Coinbase Pro ukazuje 5575 $, Kraken je na 5600 $, Jižní Korea a Japonsko se zatím drží kolem 6000 $.

Altcoiny tento propad zasáhl nejvíce, jako vždy

Ethereum také rychle klesá. Dnes jsme zaznamenali pád o 12% na současných ~ 185 $. Token XRP zaznamenal propad o 14% na současných 44 c, Bitcoin Cash těsně před forkem (podrobné info. ZDE) klesl o 20% a zbytek altcoinů z TOP 25 je na tom podobně.

Překvapivě, stablecoin Tether netěží z této situace a drží se na hladině 98,5 c za 1 USDT token krytý dolarem. Zajímavé.

Co nyní dělat?

Hlavně nesmíte panikařit. Pokud jste neměli nastavené stop-lossy, asi to už nechte tak (ale samozřejmě je to na vás, trh je nevyzpytatelný). Zítra budeme moudřejší a publikujeme něco konkrétnějšího. Pokud chcete být v obraze a mít info od traderů, na Trading11 ještě pár dní můžete koupit 3-měsíční členství ve SLEVĚ.

Co si ještě přečíst?

Čínské mining farmy pomalu končí – na vině jsou přísné kontroly

Rozdělení Bitcoin Cash blockchainu už zítra! Vše o zítřejším hard-forku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na