[Krátké zprávy] Binance se chystá vstoupit do Jižní Koreje – Bittrex umožňuje vklad a výběr fiatu

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Dnes tu máme dvě zajímavé zprávy o burzách.

Binance se chystá vstoupit do Jižní Koreje

Největší kryptoburza na světě dle volume – Binance – podle všeho plánuje rozšířit své působiště i do Jižní Koreje. Tato země přísně reguluje všechny burzy a směnárny, které pracují s kryptoměnami, a cizincům nedovoluje obchodovat na domácím trhu.

Může vás zajímat: Návod k použití burzy Binance

Domácí kryptoburzy to rozhodně nemají jednoduché. Jihokorejský trh však za to očividně stojí, jelikož Binance už nyní nabírá první zaměstnance. CEO Binance Chanpeng Zha’o se o víkendu ukázal na Blockchain Partners Summitu v Soulu, kde hovořil o důležitosti jihokorejského trhu.

Zdroj: ccn.com

Bittrex konečně umožňuje vklad a výběr fiatu

Americká burza Bittrex již nějakou dobu experimentovala s dolary. Několik měsíců nabízela kromě obchodování páru BTC / USDT (USDT – Tether – kryptoměna krytá dolarem) i obchodování se skutečnými dolary. Ve svém portfoliu má i další kryptoměnu krytou dolarem – TUSD.

Každopádně, po měsících čekání Bittrex konečně začal podporovat i vklady a výběry z bankovního účtu. Dosud bylo možné posílat na tuto burzu pouze Bitcoiny a altcoiny. Bittrex se tak rázem stal zajímavou alternativou a dotáhl se za konkurencí. Myslíte si, že to pomůže zvýšit denní volume na této platformě?

Zdroj: trustnodes.com

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Samuel.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img