Kiyosaki kritizuje amerického prezidenta a vyzdvihuje Bitcoin a zlato

4.4
(7)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Robert Kiyosaki, autor bestseleru Bohatý táta, chudý táta, nedávno vyzval investory k ochraně svých aktiv pomocí zlata, stříbra a bitcoinu v kontextu aktuální politické a ekonomické situace v USA​.

Kiyosaki opět o bitcoinu a zlatu

Kiyosaki, známý svými pesimistickými názory na globální ekonomiku, projevil své obavy ohledně možné finanční krize. Svůj názor na současnou ekonomickou a politickou situaci ve Spojených státech amerických vyjádřil v sérii příspěvků na sociální síti Twitter.

Podle Kiyosakiho je současné politické vedení USA zkorumpované a neschopné. Kritizuje zejména současného prezidenta Joe Bidena, kterého označil za nejvíce “senilního, zkorumpovaného a neschopného” prezidenta v historii země. Republikáni a demokraté stále nejsou schopni se rozhodnout, zda by USA měly zvýšit svůj dluhový limit, což vyvolává stále se opakující otázky o tom, zda země poprvé nesplní své dluhové závazky.

Kiyosakiho varování přichází v době, kdy se USA potýkají s bankovní krizí a dluhovým stropem. I přes tuto nejistotu, Kiyosaki věří, že investice do zlata, stříbra a bitcoinu mohou poskytnout určitou ochranu investorům. Zlato, stříbro a Bitcoin, navzdory svému potenciálu pro výkyvy cen, nabízejí formu podle Kiysakiho “pojištění” proti ekonomickým nesnázím, korupci a politické neschopnosti.

Renomovaný autor bestselleru Bohatý táta, chudý táta, už v minulosti otevřeně projevil svou podporu největší světové kryptoměně a zlatu jako ideálnímu zajištění proti ekonomickým krizím. Ne tak dávno pak Kiyosaki veřejně oznámil, že v aktuálních tržních podmínkách se chystá investovat více do bitcoinu, zlata a také stříbra.

V době psaní článku se cena BTC 26 664 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Roberta Kiyosakiho myslíte vy? Jaký je váš názor na současnou situaci ve Spojených státech ale i v Evropě? Dejte nám vědět do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celé twitterové vlákno se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1] Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img