[Hot News] Jižní Korea vyšetřuje největší burzu Upbit – trhy opět krvácí

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Kryptotrhy opět krvácí a pád zasáhl většinu kryptoměn. Důvod? Největší jihokorejská krpytoburza Upbit je vyšetřována místní policí kvůli podezření z podvodu a objevily se i další negativní zprávy. 

Celková tržní kapitalizace kryptoměn už klesla těsně pod 400 miliard dolarů a trhy padají dále. Mnoho investorů zprávu o Upbit nazývá FUD, ale zdá se, že na korejském trhu existuje skutečná nejistota ohledně situace kolem burzy Upbit.

FUD vládne, trhy padají

Zatím kolují jen neověřené zprávy, podle kterých jihokorejské úřady vtrhly na burzu a provádějí tam kontrolu. Tato informace byla velmi nešťastně načasována a spolu s dalšími negativními zprávami o prodeji většího množství BTC z peněženky Mt. Gox (psali jsme včera ve zprávách), předpovědi NVIDIE a komentářích Buffeta způsobily pád hluboko do červených čísel.

Ale i tady se dá najít dobrá zpráva – teď je vhodná doba pro nákup, pokud jste tak již neučinili. Další informace přineseme v dnešních zprávách.

Naše nejnovější video: https://www.youtube.com/watch?v=AlrY9He79Ic

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img