Jim Cramer: Trhy zahájily nový bull run

4
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký moderátor a televizní osobnost oblíbeného finančního pořadu “Mad Money” Jim Cramer v nedávném vysílání uvedl, že trhy zahájily nový bull run a investoři by se tak měli připravit na nákup. Co dalšího prohlásil moderátor CNBC?

Jim Cramer a nový bull run

Americký moderátor Jim Cramer během nedávného vysílání pro zpravodajský kanál CNBC prohlásil, že investoři by se měli připravit a nakoupit v dipu, protože trhy zahájily nový bull run. Cramer během vysílání uvedl:

Pokud jsme na býčím trhu, a já si myslím, že jsme, musíte se připravit. Musíme se teď připravit na dny poklesu, protože na býčím trhu kupuji příležitosti…

Americký moderátor během posledního vysílání také řekl, že schopnost trhu zareagovat pozitivně na zprávy o silných výdělcích ukazuje, že má více prostoru pro běh. Pozitivní výhled by mohl být povzbudivý pro investory, kteří hledají příležitosti ke vstupu na trh.

Jim Cramer predikoval cenu kryptoměn v minulosti již několikrát a nelze říct, že by jeho předpovědi byly konzistentní. Televizní moderátor koncem minulého roku například prohlásil, že investoři mají prodat své pozice, aby omezili ztráty. Od té doby cena BTC vzrostla o více než 40 %. V minulosti také prohlásil, že díky bitcoinu splatil hypotéku na dům.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 917 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech Jima Cramera myslíte vy? Kam podle vás bude směřovat cena kryptoměn v letošním roce? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celé vysílání Jima Cramera pro zpravodajský kanál CNBC se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

Podle mě je to lotr. Naháněč ovcí. To nutně neznamená, že nemůže dojít na jeho slova. Ale já tomu zatím nevěřím. Na další stabilní bullrun na rizikových aktivech je podle mě stále brzo.

spot_img