Díky bitcoinu jsem splatil hypotéku na dům – tvrdí Jim Cramer

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Bývalý manažer hedgeového fondu a současný moderátor a autor pořadu Mad Money na CNBC, Jim Cramer, před týdnem uvedl, že splatil hypotéku na dům díky ziskům z Bitcoinu. Co dalšího o nejdůležitější kryptoměně světa prohlásil?

Cesta k zázračnému bitcoinu

Jim Cramer, autor pořadu Mad Money w Jim Cramer a také spolutvůrce CNBC pořadu Squawk on the Street se před týdnem rozhovořil o tom, jak mu Bitcoin pomohl splatit hypotéku na jeho dům. Cesta Cramera k Bitcoinu však začala dříve.

Dne 10. září 2020 Anthony Pompliano, spoluzakladatel společnosti Morgan Creek Digital, prohlásil, že se mu podařilo přesvědčit Jima Cramera k nákupu Bitcoinu. Vše zveřejnil ve svém příspěvku na sociální síti Twitter.

Začátkem prosince minulého roku Jim Cramer prohlásil, že nakoupil více bitcoinů. V následujícím rozhovoru s Anthony Pomplianem potvrdil, že provedl přesně to, co mu Anthony řekl a přikoupil ještě více. Jim Cramer také prohlásil, že se zklamal v drahých kovech.

Během posledního rozhovoru Squawk on the Street s Davidem Faberem Cramer prozradil, že jak cena Bitcoinu v posledních několika měsících stoupala, prodal část svého podílu v BTC ke splacení hypotéky na dům.

„Rozhodl jsem se stát odpadlíkem. Poté, co jsem s vámi diskutoval o tom, že nikdo nikdy neprodává bitcoiny. Koupil jsem jich hodně za cenu 12 000 USD. Vím, že na mě budou lidi hodně naštvaní, ale včera jsem splatil hypotéku bitcoinem.“

Závěr

Jim Cramer se tak může zařadit mezi další významné osobnosti, kteří se přidali na stranu kryptoměn. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 57 827 USD dle KMC.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Honza

Jo je to paráda. U nás si bezďák bezděky může dneska koupit už i vlastní most za BTC, ETH… etc.

Mrnous

Díky moc za tu informaci o aktuální ceně na konci článku. Velice super a užitečné 🙂

Poslední editace 2 let před přes Mrnous

Reklama: