Jeden z Wall Street gigantů v tichosti do svého portfolia přidal krypto za 75 000 000 USD

4.2
(6)

Zprávy a souhrny

Investiční firma z Wall Street v tichosti nakoupila šest digitálních aktiv s malou tržní kapitalizací a v tichosti tak vybudovala kryptoměnové portfolio za 75 milionů dolarů.

Mason Nystrom z analytické firmy Messari odhalil, že Jump Trading, investiční firma specializující se na algoritmické a vysokofrekvenční obchody se 700 zaměstnanci po celém světě, začala nakupovat po malých částkách šest kryptoměn založených na Ethereu.

Vybrané kryptoměny

Jump Trading drží v kryptoměnách minimálně 75 mil. USD a je 8. největším držitelem tokenů COMP (Compound) a Polychain. Jump koupil 47 000 COMP za posledních 7 dní!

Jump také drží KEEP (Keep Network), HXRO, NMR (Numeraire), OXT (Orchid) a MKR (Maker). Jump dále investoval nezveřejněnou částku do Serum a vlastní 40 mil. SRM (~ 32m $).

Nystrom byl schopen najít informace o investicích do kryptoměn společnosti Jump Trading pomocí Nansen, analytické platformy, která při sledování aktivit na síti označuje vlastníka adres Ethereum.

Vedle kryptoměn s nízkým kapitálem Nystrom zjistil, že Jump Trading také vlastní top kryptoměny, jako jsou Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH), spolu s tokeny Binance Coin (BNB) a Huobi Token (HT).

Zdroj: Messari

Další investoři do krpytoměn

Mason Nystrom také ukázal, že společnost pro investice do rizikového kapitálu Andreessen Horowitz se sídlem v Silicon Valley vlastní Bitcoin, Ethereum, Filecoin (FIL), Maker, Compound, Celo (CELO), Orchid, Arweave (AR), Keep Network, a Handshake (HNS).

 

Zdroj: Messari

Závěr

Vypadá to, že Wall Street, ale i další investoři si začínají uvědomovat potenciál kryptoměn a nakupovat ve velkém, ať už potichu a bez velkého humbuku kolem, nebo veřejně. Mohlo by to znamenat, že dlouho očekávaná masová adopce kryptoměn je tak už opravdu za rohem.

Teď ale záleží na tom, jestli se kryptoměny opravdu stanou široce používanou platební metodou, nebo budou jen jeden z mnoha dalších finančních investičních nástrojů. Pokud byste si také přáli spíše první možnost, šiřte osvětu mezi vaše známé a kamarády. Třeba pomocí nově vydané knihy o Bitcoinu, kterou si můžete zdarma stáhnout. 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: