Jeden Bitcoin vám do důchodu odejít neumožní – ani za 20 let

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi přišly zajímavé, proto jsem se o nich chtěla dozvědět více a před skoro dvěma lety jsem se zapojila do týmu kryptomagazínu.

Mnoho kryptonadšenců doufá, že pokud ne přes noc, pak alespoň za pár let jim jejich bitcoinová skrýš pomůže zbohatnou, či dokonce usnadní odchod do důchodu. Kryptoodborníci však tyto naděje rozpouštějí.

1 BTC odchod do důchodu nezajistí

Komunita očekává, že bitcoiny znovu dosáhnout historického maxima z roku 2017, kdy se přiblížily k hranici 20 000 USD. Někteří odborníci pokoření tohoto maxima již nějakou dobu předpovídají a kryptonadšenci věří, že poté budou moci odejít do důchodu a žít ze svých bitcoinových rezerv (i když to bude jen 0,1 BTC).

Jiní odborníci však o tom pochybují. V nedávném tweetu jeden z investorů – „Bitcoin Macro“ – uvedl, že i když bude hodnota BTC mnohem větší než 20 000 $, 0,1 BTC nebude zdaleka dost, mohl zanechat běžné pracovní činnosti či obchodování. Rovněž ani 1 ETH a 1 XRP (za předpokladu, že jejich ceny v budoucnu prudce vzrostou) nepovažuje za možnou částku pro odchod do penze.

Další obchodník, Alex Kruger souhlasí s „bitcoinovým makrem“ a dodal, že odchod do důchodu s 1 BTC za 20 let nebude možný, i když povedete skromný životní styl.

Retirement with BTCBitcoin se stěží stane globální rezervní měnou

Diskuse vyvolala komunikační vlákno, kdy se členové komunity snažili obchodníky přesvědčit, že se mýlí. Předpovídají, že se bitcoin stane jednou světovou rezervní měnou a poskytne svým držitelům neomezené finanční příležitosti.

Na to Alex Kruger odpovídá: „toto nemá šanci.“

McAfee ustoupil ve svém „příslibu BTC“

Jako by přidával olej do ohně, vynikající bitcoinový býk John McAfee nedávno prohlásil, že nebude jíst svůj penis v národní televizi, pokud BTC v roce 2020 nedosáhne 1 milion dolarů, jak již dříve slíbil.

V nedávném tweetu poukázal na to, že tento slib není ničím jiným než lest pro nové uživatele krypta. McAfee jasně uvedl, že Bitcoin nepovažuje za budoucnost kryptosvěta, což mnoho lidí zklamalo.

Závěr

Toť vše z nedávného tweetování. Co myslíte vy? Dokáží naspořené bitcoiny někomu ulehčit život od práce či dalšího obchodování.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

17 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře