[Hot news] Jack Dorsey představil plán na podporu Bitcoin LN

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Technologický titán a spoluzakladatel Twitteru a Square, Jack Dorsey, odhalil svůj plán na podporu přijetí Bitcoinu pomocí mobilní platební společnosti Square Crypto.

Podpora Bitcoinu

Jack Dorsey tvrdí, že Square Crypto staví Lightning Development Kit (LDK). Produkt je navržen tak, aby vývojářům poskytl snadný způsob pro zlepšení škálovatelnosti s již existujícími a novými bitcoinovými peněženkami.

Jack na svém Twitteru uvedl, že celá společnost se zaměřuje na Lightning. Projekt je navržený tak, aby bitcoinová síť umožňovala platby výrazně rychlejší a levnější. Kromě toho bude obsahovat demo aplikace, jazykové vazby a další funkce pro snadnější integraci Lightningu.

Square Crypto dále říká, že zvažovali mnoho způsobů, než se nakonec rozhodli vytvořil LDK.

“Peněženky a aplikace vyžadují různé mechanismy ukládání a zálohování klíčů, bezpečnostní přístupy a mnoho dalšího.”

K projektu od Square Crypto se přidali další společnosti zaměřující se na zlepšení bitcoinové sítě, Blockstram a Lightning Labs. Lightning network byl spuštěn v březnu roku 2018 a dosud se nepodařilo rozšířit mezi většinu uživatelů.

Závěr

Je pouze otázka času, než Lightning network bude plně integrován do bitcoinové sítě. Transakce Bitcoinu se tak stanou velmi rychlé s téměř nulovými poplatky za platbu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img