Izrael hledá experty na kryptoměny

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle nejnovějších zpráv hledá izraelská národní zpravodajská agentura Mossad odborníky na kryptoměny a finanční technologie. Instituce bude pravděpodobně mít zájem využívat kryptoměny ve prospěch svých agentů nebo k nákupu vybavení.

Mossad: Hledáme odborníky na kryptoměny

Se zprávou o náboru expertů na kryptoměny a finanční technologie přišel přední zpravodajský portál Ynet. Je to vůbec poprvé, kdy zpravodajská instituce otevřeně hledá osobu, která se specializuje na kryptoměny.

Organizace v definici zaměstnání uvedla:

„Hledáme technologického lídra v oblasti finančních technologií a digitálních měn na pozici, která zahrnuje vedoucí, iniciační, plánovací a doprovodné činnosti vývoje systémů. Jsou vyžadovány tři roky zkušeností ve světě fintech.“

Izraelský Mossad také chce někoho, kdo dokáže vyvinout jedinečné mechanické prostředky pro práci, které zahrnují vývoj, výrobu, implementaci, školení a provádění mechanické integrace pro složité sestavy.

Zpravodajská agentura Mossad přirozeně nic nespecifikovala, pouze oznámila nové pracovní pozice. Mossad je zodpovědný za shromažďování zpravodajských a tajných informací. Můžeme ale očekávat, že instituce bude bojovat proti terorismu či praní špinavých peněz.

Již v minulosti izraelský národní úřad pro financování boje proti terorismu nařídil konfiskaci 84 kryptoměnových adres údajně spojených s teroristickou organizací Hamas. Analýza údajně odhalila, že islámská teroristická skupina používala mnoho kryptoměn, včetně Tetheru, Bitcoinu či Etherea.

Využívání kryptoměn k anonymním platbám je přesně to, co se většina zemí snaží potlačit. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 46 382 USD dle KMC.

Závěr

Zpráva Mossadu zní jak z Jamese Bonda, jelikož hledají odborníka na digitální měny a výzkumníka na mechanické prostředky. Celou zprávu si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img