[HOT] Pokud máte v Maďarsku 4 děti, do konce života nemusíte platit daně!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Kontroverzní maďarský premiér Viktor Orbán je známý svým postojem k imigraci. V minulosti provedl důležitá opatření, kterými se pokusil odradit imigranty. Faktem však zůstává, že Maďarsko potřebuje nové lidi na to, aby mohlo nadále růst. Premiér Orbán se rozhodl řešit tento problém jinak.

„Nepotřebujeme imigranty, ale více maďarských dětí!“

Peníze za děti!

Vláda tak vytvořila sérii výhod pro ženy, které rodí děti. Pokud má žena jedno dítě, může si vzít speciální státní půjčku v celkové hodnotě cca 36 000 €. Pokud tato žena porodí další dítě, polovina půjčky jí bude odpuštěna. Po třetím dítěti už nemusí splácet nic.

Nechcete platit daně? Žádný problém! Stačí vám na to čtyři děti!

Těžký život v Maďarsku

Maďarsko však rozhodně není to nejlepší místo pro život. Zaměstnavatelé od vás mohou vyžadovat odpracování 400 hodin přesčasů ročně. Mnoho lidí je v práci prakticky nonstop. Z tohoto úhlu pohledu už neplacení daní nevypadá tak dobře.

Čtyři děti vás budou stát více než daně resp. jednorázová finanční injekce. Premiér Orbán razí politiku, která jde proti současnému trendu globalizace a otevřeného trhu. Bohužel, v poslední době je protekcionistická politika stále populárnější.

Jak to vypadá ve světě?

Stačí se podívat na USA či Velkou Británii. Obě země si prošly obdobím plným xenofobie a ve výsledku se kvůli Trumpovi urychlí nástup globální ekonomické krize a Velká Británie by mohla potenciálně destabilizovat celou EU.

Co číst dále?

Výsada bohatství a nových technologií může pro lidstvo znamenat spásu, ale i zhoubu

Zdroj:
ccn.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře