[HOT] Pokud máte v Maďarsku 4 děti, do konce života nemusíte platit daně!

0
viktor orban madarsko trading11

Kontroverzní maďarský premiér Viktor Orbán je známý svým postojem k imigraci. V minulosti provedl důležitá opatření, kterými se pokusil odradit imigranty. Faktem však zůstává, že Maďarsko potřebuje nové lidi na to, aby mohlo nadále růst. Premiér Orbán se rozhodl řešit tento problém jinak.

„Nepotřebujeme imigranty, ale více maďarských dětí!“

Peníze za děti!

Vláda tak vytvořila sérii výhod pro ženy, které rodí děti. Pokud má žena jedno dítě, může si vzít speciální státní půjčku v celkové hodnotě cca 36 000 €. Pokud tato žena porodí další dítě, polovina půjčky jí bude odpuštěna. Po třetím dítěti už nemusí splácet nic.

Nechcete platit daně? Žádný problém! Stačí vám na to čtyři děti!

Těžký život v Maďarsku

Maďarsko však rozhodně není to nejlepší místo pro život. Zaměstnavatelé od vás mohou vyžadovat odpracování 400 hodin přesčasů ročně. Mnoho lidí je v práci prakticky nonstop. Z tohoto úhlu pohledu už neplacení daní nevypadá tak dobře.

Čtyři děti vás budou stát více než daně resp. jednorázová finanční injekce. Premiér Orbán razí politiku, která jde proti současnému trendu globalizace a otevřeného trhu. Bohužel, v poslední době je protekcionistická politika stále populárnější.

Jak to vypadá ve světě?

Stačí se podívat na USA či Velkou Británii. Obě země si prošly obdobím plným xenofobie a ve výsledku se kvůli Trumpovi urychlí nástup globální ekonomické krize a Velká Británie by mohla potenciálně destabilizovat celou EU.

Co číst dále?

Výsada bohatství a nových technologií může pro lidstvo znamenat spásu, ale i zhoubu

Zdroj:
ccn.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na