Policejní zásah na XIXOIO, dva představitelé údajně ve vazbě

4.8
(5)

Zprávy a souhrny

Dnes došlo k policejnímu zásahu na společnost XIXOIO, podle dostupných informací skončili dva hlavní představitelé společnosti ve vazbě. 

Oficiálně byla zatím potvrzena jen velmi obecná informace, že Národní centrála proti organizovanému zločinu provádí dnes úkony v trestním řízení.

„Mohu pouze v obecné rovině uvést, že Národní centrála proti organizovanému zločinu dnešního dne provádí úkony v trestním řízení. Více informací zatím poskytovat nebudeme,“ oznámil mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej.

Nicméně podle informací z místa sídla firmy došlo opravdu k zásahu policie a k prohledání kanceláří společnosti.

Deník Euro uvedl na svém Twitteru zatím neověřenou informaci, že představitelé firmy Richard Watzke a Henry Ertner jsou nyní v cele předběžného zadržení s návrhem na vazbu.

O společnosti XIXOIO jsme již dříve psali v souvislosti s jejím záměrem na tokenizaci firem. Zakladatel společnosti Richard Watzke na konferenci v roce 2018 tvrdil, že první firma bude tokenizovaná do jednoho roku.

Podle oficiálních webových stránek došlo k tokenizaci společnosti XIXOIO a v plánu byla tokenizace firmy SimpleCell, u které ale webové stránky uvádějí, že spuštění prodeje bylo odloženo.

Další informace pro vás připravujeme.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: