[HOT NEWS] Konečně tu máme pohyb! Bitcoin padl pod důležitý support

1

Trh s kryptoměnami v posledních dnech neohroženě pokračuje směrem doprava a nedbá na jakékoliv překážky v podobě pozitivního/negativního fundamentu, rezistence, trendu… Žijeme v zajímavých časech, kdy Tether za poslední týden vykazuje vyšší zisky než zbylých TOP 10 coinů.

Volume je na letošním minimu. Zčásti za to může minimální volatilita a zčásti fakt, že většina volume byla tak či tak vymyšlená a burzy jedna po druhé pozastavují svoje wash-trading operace.

A potom přišel dump

30m BTC/USD - Coinbase Pro
30m BTC/USD – Coinbase Pro

Sotva jsem stihl dopsat první dva odstavce a Bitcoin si to spolu s ostatními kryptoměnami namířil směrem dolů. Za poslední dvě hodiny jsme zaznamenali propad o cca 120 dolarů s minimem ještě o 80 $ níže, těsně nad hladinou 6200 $. Tímto pohybem se konečně prolomilo období více než týden dlouhého ticha, kdy se kryptoměny prakticky nehýbaly.

Co se týká Bitcoinu, situace momentálně nevypadá právě nejlépe. Propadl se totiž pod důležitou rezistenci na úrovni 6300 $. Pokud se daily svíce uzavře pod tímto supportem, otevře se nám cesta až k 6000 $, případně ještě níže.

Pokud si však graf oddálíme, není tento dump ničím výjimečný a můžeme být v klidu. Nic extra se neděje. Toto zatím nevypadá na onen rozhodující pohyb, který udá směr kryptotrhu na další měsíce.

1D BTC/USD - Coinbase PRO
1D BTC/USD – Coinbase Pro

Co číst dále?

Čína povoluje: Čínské obchody mohou legálně přijímat platby v BTC!

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš šéfredaktor Samuel S. 

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lukas Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lukas
Host
Lukas

Podle všeho hack Maplechange burzy.