Hacknutá burza Cryptopia otevře znovu v pondělí 4. března

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Hacknutá novozélandská kryptoburza Cryptopia by podle vyjádření svého vedení na sociálních sítích mohla znovu otevřít obchodování už v pondělí, 4. března. 

Cryptopia opět otevírá obchodování

Na Twitteru se objevila zpráva, že Cryptopia se snaží mít vše připravené pro otevření již příští pondělí.

Během několika updatů burza Cryptopia odhalila, že se její dva zakladatelé vrátí do společnosti, aby pomohli s operacemi po revizi burzy.

Hackerský útok a vyšetřování

Policie v polovině února oficiálně povolila burze obchodování, ale informace od zaměstnanců naznačovaly, že v té době ještě nebylo možné začít.

Hackeři v lednu ukradli z Cryptopie kryptoměny v hodnotě milionů dolarů.

O útoku a jeho následcích jsme vás také informovali.

Od té doby bylo zahájeno mezinárodní policejní vyšetřování, přičemž burza nyní informovala, že útočníci odcizili maximálně desetinu jejích aktiv. „Pokračujeme v práci na vyhodnocování dopadů útoku z ledna,“ uvedl další tweet burzy.

Závěr

Novozélandská policie se k aktuální situaci a výsledkům svého vyšetřování zatím nevyjádřila. Komentátoři nicméně pochybují, že se povede hackery odhalit.

Zdroj:
cointelegraph.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jan

jenom keci. Sice jejich stránky už jsou. Nedá se žádný coin vybrat. Jsou to jebky. Měl je ten atentattník na N.Z. taky smahnout.

Reklama: