Filipínský boxerský šampion Manny Pacquiao vydává vlastní token

1
token, Manny, IEO, BOXER

Svůj vlastní token bude mít Filipínec, jeden z největších boxerů všech dob, politik a zpěvák Manny Pacquiao. V červnu 2016 byl Pacquiao zvolen jako senátor a bude sloužit po dobu šesti let do roku 2022.

Token „Pac“

Token světoznámé filipínské boxerské osobnosti ponese název „The Pac token.“ Vznikne s finanční účastí investorů – Michael Owen (anglická fotbalová hvězda) a Sheikh Khaled bin Zayed al-Nahyan (člen vládnoucí rodiny Abú Dhabí).

Token Pac bude nabídnut v IEO na singapurské Global Crypto Offering Exchange (GCOX). Manny Pacquiao svou osobností může přilákat lidi k nákupu a používání tohoto tokenu, který by bez jeho jména téměř jistě neměl velkou šanci na úspěch. Zda se bude jednat o určitou sběratelskou záležitost, nebo skutečně nabídne využití, zatím není jisté.

Jeffrey Lin, zakladatel a generální ředitel GCOX, údajně uvedl, že token nemá za cíl pouze vybrat peníze, ale chce budovat tokenový ekosystém.

Platforma pro tokeny hvězd

Kromě největšího filipínského boxera chce na burze vydat svůj token např. také Jason Derulo, americký zpěvák a hudebník s původem na Haiti. GCOX má ve svém white paperu uvedeno, že má technologii postavenou na blockchainu Acclaim a je navržena tak, aby prospívala celebritám v různých bodech jejich kariéry. Tiskové oddělení burzy uvádí:

„Zavázali jsme se sestavit rozmanitou talentovanou řadu hvězd v GCOX a Jason rozhodně nebude posledním hudebníkem, který se připojí k našim řadám.“

Mike Tyson

Manny Pacquiao zřejmě není jediný boxerský šampion se zájmem o blockchain. Dříve vyšla zpráva, že Mike Tyson stojí v čele nové platformy poháněné blockchainem, pro novou generaci bojovníků. Nový podnik „Fight to Fame“ bude využívat technologii blockchainu k podpoře bojovníků. K úspěchu jim údajně pomohou prostřednictvím sociálních médií, reality TV, filmu, her , živých zápasů a sázení…

Závěr

Vidíme nový směr využití blockchainu, nebo je to jen slepá kolej a investoři budou zklamaní? Velká jména boxerských legend slouží jako megnet na mediální zájem, ale bude to pro úspěch tokenu stačit? Koupili byste si token nesoucí jméno slavného zpěváka či zápasníka, nebo je to podle vás nesmysl? Dejte nám vědět do komentářů.

Co číst dále?

02.09.19 TA Bitcoin – Nastartuje Golden Cross, MA a RSI nový bull market v září?

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře