Ethereum (ETH) je podle Justina Bennetta připraveno na breakout! Má to ale háček

5
(2)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Široce sledovaný kryptoměnový analytik Justin Bennett věří, že přední platforma chytrých kontraktů ethereum (ETH) se připravuje na průlom.

Ethereum je připraveno prorazit

Zatímco si někteří tradeři stěžují na relativní klid na grafu bitcoinu, hodleři jsou v řadě případů rádi za to, jak se kryptomarket navzdory geopolitické situaci zatím drží. Určitou nepřízeň pro bitcoin a jiné PoW kryptoměny skýtají pokusy o jejich omezení z ideologických či “zelených” důvodů. V tom by se mohlo směřování etherea z PoW na PoS v budoucnosti ukázat určitou výhodou.

V novém videu Bennett říká, že ethereum čelí diagonálnímu odporu, který drží trh v sestupném trendu po dobu asi čtyř měsíců. To by se nyní mělo změnit a ETH může být připraveno na breakout.

Co podle Benneta čekat

Youtuber uvedl, že na grafu ETH „máme trendovou linii, která sahá od listopadového maxima.” Od té doby se cena etherea nebyla schopná dostat na vyšší maxima a ETH naopak tvořilo nižší maxima.

Bennet dále uvádí:

„Na první pohled to vypadá, že tato nižší úroveň sahá od tohoto minima tady v lednu… Nicméně, když se vrátíte, tato úroveň sahá ve skutečnosti zpět do roku 2020… Tato úroveň sahá od maxima z února 2020 těsně před březnovým prodejem Covid- off… Můžete vidět, že to byl kdysi odpor v srpnu [2020] a později přímo tady před breakoutem [listopad 2020].

Během roku [2020], během poslední části medvědího trhu pro ethereum, byla tato úroveň rezistencí. Rychle vpřed do dneška – můžete vidět, že zatím za posledních několik měsíců v roce 2022 tato úroveň slouží jako podpora.“

Zdroj: Justin Bennett; YouTube

Analytik v zásadě říká, že vidí na grafu technický pattern symetrického trojúhelníku a očekává průraz. Zdůrazňuje však, že k průlomu může dojít v obou směrech.

Pokud by býci prolomili diagonální odpor, Bennett říká, že cílem je rezistence na úrovni 3 600 USD. Na druhou stranu, prolomení dlouhodobé podpory pravděpodobně pošle Ethereum dolů na 1 700 $.

„V zásadě můžeme říci, že Ethereum se připravuje na 30% posun buď výše, nebo níže. Klíčem je čekání na toto potvrzení.”

Závěr

Jak jistě víte, obchodování na kryptomarketu není bez rizika a článek není investiční radou.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2
Hodnocení článku :
     

Dobrý análník , tohle vidíme všichni a né jen na ETH , připravené jsou i ostatni coiny jen vědět kterým směrem to poleti a že to poletí 30% a možná i 50% je víc než jisté .

A třeba 1D graf na ADA je ďábelsky tam je to 50 na 50 jak vyšité .

Pokud válka dojde k příměří a usa sazby se vezmou v potaz cil je jasný , ale vadí mi to vybetonované dno bez vyplachu ,burza není mikuláš. Tak to nefunguje.

spot_img