Dubajské světové obchodní centrum vytvoří nový kryptohub a stane se regulátorem

5
(3)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Spojené arabské emiráty (SAE) se i nadále stávají jednou z největších světových jurisdikcí vstřícných ke kryptoměnám. Vláda Dubaje má totiž novou iniciativu na podporu místního rozvoje a regulace kryptoměn.

Spojené arabské emiráty a kryptoměny

Dubajské světové obchodní centrum (DWTC) se stane komplexní zónou a regulátorem kryptoměn, produktů, operátorů a burz, oficiálně oznámila DWTC 20. prosince.

V rámci iniciativy DWTC navrhne komplexní ekosystém ve spolupráci se soukromým sektorem na vytvoření „atraktivního prostředí pro tento sektor“. Projekt si také klade za cíl prosadit přísné standardy na ochranu investorů, opatření proti praní špinavých peněz a boj proti financování terorismu, uvedl DWTC.

„World Trade Center dodá a bude dohlížet na nový regulační rámec pro legislativní a vynucovací politiku virtuálních aktiv na světové úrovni,“

Stojí v prohlášení.

Zpráva potěšila CEO Binance

CEO Binance Changpeng Zhao byl mezi prvními lidmi v krypto komunitě, kteří oslavili nové oznámení DWTC. Zhao má zjevně zájem o kryptoekosystém ve Spojených arabských emirátech, jelikož si údajně v říjnu koupil svůj první dům v Dubaji.

V lednu Dubajský úřad pro finanční služby plánoval vytvořit regulační rámec pro kryptoměny jako součást svého obchodního plánu na rok 2021. Úřad zatím vydal řadu regulačních schválení pro kryptoprůmysl, zatímco Dubaj se stala místem pro několik volných ekonomických zón pro krypto.

Závěr

Tato iniciativa je v souladu s rostoucím úsilím Dubaje o podporu rozvoje kryptoměn, protože Dubaj i Spojené arabské emiráty aktivně pracují pro místní ekonomiku, aby těžily z technologie blockchain a také z nezaměnitelných tokenů a kryptoměn.

Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ nebo do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img