[DISKUZE] Spread mezi Bitfinexem a ostatními burzami se zmenšil – Co to znamená?

4
diskuze

Určitě jste si všimli, že prakticky od vzniku kauzy Tether jsou ceny kryptoměn na burze Bitfinex podivně vysoké. V případě Bitcoinu by tento spread dosahoval více než 5 %. Bitcoin se tam obchodoval za 6000 $ už před týdnem, zatímco ostatní burzy na tento milník dorazily až dnes (více info v tomto podivném článku).

V případě Bitconu cenový rozdíl mezi Bitfinexem a ostatními burzami přesahoval 300 $. Situaci způsobily poplatky za výběr z burzy spojené s nižší cenou Tetheru, kvůli kterým se v konečném důsledku nevyplatilo dělat arbitráž.

Zdá se však, že nůžky se zavírají. Tento spread je počínaje dneškem už jen 200 $. Snížil se krátce poté, co Bitcoin na ostatních burzách překonal 6000 $. A tady jsme se dostali do slepé uličky.

Proto jsme se rozhodli zeptat na váš názor. Většina našich čtenářů (včetně vás) má totiž často velmi zajímavé a hodnotné názory, o které rozhodně nechceme přijít. Spojme tedy hlavy dohromady a možná něco zjistíme. Naše otázka zní:

Co myslíte, proč se snižuje spread mezi Bitfinexem a ostatními burzami?

A nečekejte, až začne někdo jiný. Frajeřina je začít jako první a jít ostatním příkladem. A když napíšete hloupost, tak nevadí! Někdo vás opraví a možná ho vaše myšlenka dovede k jinému postřehu.

Vyjádřit se můžete v komentářích pod článkem. Za jakýkoliv názor budeme vděční a pobavíme se o tom i na dnešním streamu (začíná v 18:00 – určitě se připojte, těšíme se na vás!).

Stream

[ZPRÁVY live] Bitfinex plánuje milliardové ICO – Bitcoin a zlato – CMC zatočí s fake volume

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

4
Komentujte

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SalamSkoč mi na CaraBegyJira Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jira
Host
Jira

zeptám se mámy

Begy
Host
Begy

tak ono na Bitfinexu kurz dorovnal propad z podzimu, je tedy na předpokládané target. Volume jde taky dolu. Takže zbytek burz teď dotahuje na target.
Nikdo rozumný do toho teď peníze dávat nebude, všichni čekají na masivní korekci.

Skoč mi na Cara
Host
Skoč mi na Cara

Sranda je v tom aby ta tvoje masivní korekce přišla musí to těm prodávajícím co chtějí vydělat koupit nějaký kupující Jožin co zas chce prodělat a pokud takových Jožinu bude hodně co chtějí nakupovat tak můžeš čekat na korekci masivní do soudného dne Lojzo asi tak jak Bitcoin stál 4180 usd a každý Jožin čekal masivní korekci a ráno se ti Jožini probudili a Bitcoin jim uplaval o 1 000 usd na 5 k .

Salam
Host
Salam

Masivní korekci už tam máš , Bitcoin dominance 57 % jede směrem na vrchol a shitcoiny krvácí .Nebo jako správný Jouda čekáš na masivní korekci Bitcoinu ?tak čekej dál tu borci čekali taky 6 měsíců na Bitcoin korekci z 3 500 na 1 200 usd a čekají do dneška Musíš říct nějaké Velrybě at tam hodí 20 tisíc BTC na prodej nebo to možná dumpnout ti hackeři co sebrali binance těch 7 tisíc Bitcoinu při snaze to prodat .