Staňte se vydavatelem s tímto pluginem

0
(0)

Společnost Blockstream vytváří aplikace pro Lightning Network (LN). Nedávno oznámila svou prozatím druhou Lightning App (tzv. LApp). Díky novému pluginu se tak můžete stát svým vlastním vydavatelem. Více se dozvíte v následujícím článku.

Blockstream, přední dodavatel technologií pro blockchain, představil 23. března svou prozatím druhou Lightning App.

Užitečný Plugin

Jmenuje se „The Lightning Publisher for WordPress“. Díky tomuto pluginu se můžete stát svým vlastním vydavatelem. Pokud vydáte jakýkoli obsah na WordPress a zapnete tuto LApp, můžete si i vydělat.

Blockstream poznamenal:

„Poté, co autor zapne tuto LApp, si čtenáři mohou zobrazit část blogu. Následně se můžou rozhodnout, zdali chtějí zobrazit i jeho zbytek, což učiní provedením Lightning mikroplatby. Následná částka bude poslána na tvůrcův Lightning Charge server.“

The Lightning Publisher for WordPress je druhá LApp od Blockstreamu, která používá Lightning Charge. Tento nový systém umí zpracovat mikrotransakce z Lightning Networku. Lightning Charge tak vývojářům webových stránek usnadňuje vytváření nových LApps a testuje tzv. „c-lightning začlenění protokolu Lightning Networku“.

Lightning Network – budoucnost?

Popularita Lightning Networku v tomto roce prozatím roste. Dnes má již více než 2 000 fungujících kanálů a neustále do něj proudí nové peníze.

Ačkoli byl LN dostupný na hlavní bitcoinové síti až od konce roku 2017, vypadá to, že je připraven provést „online revoluci“. Toto napsal ředitel úseku produktů společnosti The Hive:

„Počáteční nasazení LN bude nejspíše řízeno burzami a obchodníky s kryptoměnami. Za 3-5 let však může tato síť úplně změnit pojetí globálního obchodu.“

Závěr

První LApp, vydaná společností BLockstream, se jmenuje FileBazaar a můžete se o ní více dozvědět v tomto článku. Takovéto aplikace mohou změnit princip médií, jelikož dávají tvůrcům možnost si vydělat peníze za svůj obsah, aniž by museli spoléhat na tradiční výnosy webů, vznikající z reklam. Dále také přinášejí čtenářům více možností, jelikož si mohou vybrat, které články si zaplatit nebo kterého autora svou mikrotransakcí podpořit.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Kytka

Hodně zajímavé, určitě o tom ještě uslyšíme 🙂

spot_img