DeFi je budoucnost velkých podniků – tvrdí přední vývojář

4.8
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Hlavní vývojář a generální ředitel technologické společnosti CPI Technologices se před nedávnem rozhovořil o tom, proč je DeFi budoucností pro globální finanční sektor a velké podniky. Co dalšího o decentralizovaných financích prozradil?

Budoucnost DeFi

Generální ředitel společnosti CPI Technologies, která se zabývá vývojem blockchainových řešení pro podniky, Maximilian Schmidt, v tomto týdnu hovořil o tom, proč má DeFi budoucnost. Dle jeho slov mají decentralizované finance spoustu nevyužitého potenciálu pro globální finanční sektor.

Pro zpravodajský portál Cointelegraph, Maximilian Schmidt prohlásil:

„DeFi je více než technický trik. Odhaluje rušivou sílu technologie blockchain. Bankovnictví, pojištění, půjčky, zajišťovací fondy, burzy. je několik typů podniků, které mohou fungovat plně decentralizovaně. Je jen otázkou času, kdy velcí hráči budou muset decentralizovat své obchodní případy, protože to bude celosvětový standard.“

Podle generálního ředitele je plná decentralizace dalším zásadním atributem, protože to zajišťuje, že všechny investiční a obchodní činnosti mohou probíhat v rámci chytrých kontraktů. Technologie blockchain pomáhá definovat finančním společnostem, jak investoři profitují z nástrojů, které vytvořily.

Maximilian Schmidt dále tvrdí, že existují příležitosti k vybudování trvalého mostu mezi tradičními zajišťovacími fondy a novým světem decentralizovaných financí. DeFi nabízejí nové příležitosti k zajištění budoucnosti a přístupu ke třídě aktiv podléhající rostoucí poptávce ze strany klientů.

„Každé pravidlo a proces lze ve vývoji vylepšit podle náročných požadavků fondu a přizpůsobit jejich potřebám. Naším cílem je poskytovat čisté informace o tom, jak se vyvíjí chytré kontrakty a jakou roli hraje tokenizace při vytváření úspěšného DeFi produktu.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 36 899 USD dle KMC.

Závěr

První velký boom okolo decentralizovaných financí proběhl v létě minulého roku. Podle několika odborníků by letošního rok mohl být pro DeFi klíčovým. V současné době jsou digitální sběratelské tokeny.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: