Dave the Wave: Bitcoin čeká další korekce

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...
Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Dave the Wave, populární kryptoanalytik, který v roce 2019 předpověděl pokles Bitcoinu (BTC) na cenu 6 500 USD, nyní přichází s předpovědí, že Bitcoin čeká s největší pravděpodobností další výrazná korekce.

Dave the Wave

Dave the Wave publikoval své myšlenky na Twitteru, kde svým 25 000 následovníkům sděluje, že věří tomu, že Bitcoin se stále nachází v sestupném trojúhelníku. Tento trojúhelník sahá až do konce roku 2018.

Pokud budeme následovat tento scénář, očekává se krátkodobý odraz před dalšími prodeji, které by mohly poslat BTC na 8 300 USD někdy v období mezi březnem a květnem 2020.

graf
zdroj: twitter.com

graf
zdroj: twitter.com

Na základě analytikova grafu by mohlo krátkodobé odražení poslat BTC k hranici 9 500 USD už tento měsíc ještě před tím, než dojde ke korekci.

Dave the Wave dělá tuto předpověď na základě reverzního logaritmického klouzavého průměrného sbližování a divergence (LMACD). Tento ukazatel je určen k odhalení změn trendu, síly a hybnosti aktiva.

Závěr

Loni v červenci Dave the Wave správně označil začátek bitcoinového retracementu. Před koncem roku 2019 očekával, že Bitcoiny poklesnou těsně nad 6 000 USD. Jeho předpověď se ukázala být pozoruhodně přesnou, protože BTC v prosinci dosáhl ročního minima 6 425 USD.

graf
zdroj: twitter.com

V době psaní tohoto článku se Bitcoin obchoduje za 8 749 USD, což je pokles o 4,16 % během posledních 24 hodin.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře