Cyber Monday na Tradingview – Slevy 40 až 60 % na jednotlivé plány

5
(3)
Redakce Kryptomagazin
Redakce Kryptomagazinhttps://kryptomagazin.cz/
Redakce kryptomagazín je tým autorů z našeho portálu kryptomagazin.cz Tento tým publikuje především návody a vzdělávací články.

Na jedné z nejoblíbenějších platforem pro analýzu cenových grafů a finanční analýzu Tradingview právě probíhá akce v podobě Cyber Monday. Můžete si vybrat rovnou ze tří plánů – Pro, Pro+ a Premium. Při koupi prvního plánu získáte 40% slevu. Při koupi druhého plánu dostanete 50% slevu a při koupi třetího plánu až 60% slevu. A po zakoupení zvoleného plánu ještě získáte bonus v podobě jednoho měsíce zdarma.

S každým plánem získáte více a více nástrojů a nepřeberné množství možností, jak platformu využívat pro vaši technickou a fundamentální analýzu. S placeným plánem se vám odemkne mnoho výborných nástrojů pro analýzu jako je Volume Profile. Můžete mít více grafů v jednom panelu. Získáte více nákresů – od pěti až po neomezené množství. Dostanete přístup ke starším historickým fundamentálním datům k jednotlivým aktivům jako jsou akcie. Konkrétní srovnání jednotlivých plánů naleznete zde.

A to není vše. Když se zaregistrujete skrze náš link, získáte od Tradingview kredit v podobě 30 USD na další nákupy plánů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img