[Návod] Jak zprovoznit signály od Crypto Kingdom

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Rychlý návod, jak zprovoznit signály od Crypto Kongdom

Na webu cryptokingdom.cz si vyberete požadovanou délku členství a zmáčknete objednat. Na výběr je jeden ze tří prozatím zvýhodněných balíčků ZDE.

crypto kingdom členství

Zkontrolujte zda máte zaškrtnuté požadované členství a vyplňte adresu, email, heslo a zadejte, zda budete platit kartou, Bitcoinem, nebo převodem. Poté stiskněte tlačítko dole (Odeslat objednávku)

crypto kingdom cena

Po odeslání objednávky jste byli přesměrováni na platební bránu, kde zaplatíte třeba kartou. Po úspěšné platbě vám na e-mail dorazí potvrzení o platbě. V případě platby Bitcoinem se vám zobrazí adresa, na kterou máte BTC zaslat.

crypto kingdom platba

Nyní stačí zaslat email na: [email protected]

Do předmětu e-mailu uveďte svoje jméno a příjmení, v textu uveďte e-mailovou adresu pod kterou jste se registrovali + tel. číslo na mobil (bude potřeba pro vstup do aplikace Telegram). A v neposlední řadě přidejte do tohoto mailu potvrzení o zaplacení.

crypto kingdom signaly koupe

Nastudujte si soubory viz mail. a počkejte až vám zašlou link do Telegramu, kde signály chodí.

crypto kingdom materiály

Pokud již link dorazil a Crypto Kingdom vám na základě vámi uvedeného čísla povolil vstup do jejich placeného Telegram účtu, stáhněte si tuto aplikaci.

Jak založit Telegram

Vyhledejte si aplikaci Telegram na mobilu a nainstalujte.

crypto kingdom telegram

Telegram již máte připravený. Nyní stačí z mobilu zmáčknout na link do Telegramu, který vám po odeslání potvrzení dorazil z Crypto Kingdom. Tento link můžete rovnou otevřít v mobilní aplikaci a uvidíte již signály, které se aktualizují samy a chodí pak jako notifikace (zprávy).

crypto kingdom telegram mobil

Přehledná PC verze Telegramu

Pokud signály chcete mít i na PC, stáhněte si desktop aplikaci:

telegram desktop PC

Výsledek vypadá takto

TELEGRAM DESKOP SIGNALY

Signály tedy již máte připravené na mobilu i počítači. Záleží jen na vás zda je budete chvíli sledovat (jak tipy vycházejí) a pak se pustíte do obchodování těchto signálů na Bittrexu, nebo se do toho pustíte ihned, třeba s menší částkou.

Tip: Podívejte se také na dřívější článek, kde je vysvětleno jak signály fungují, kolik jich chodí, co v nich najdete apod.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: