Crypto Exchange Ranks komplexně hodnotí kryptoburzy

0
(0)

Kryptotrh se neustále vyvíjí a expanduje, ačkoliv to tak možná při pohledu na ceny kryptoměn teď nevypadá. Kryptoburz je dnes více než 250 a jejich počet stále narůstá. Která je však pro vás ta správná? Těžko si vybrat a jak se říká, čert aby se v tom vyznal. Společnost Hacken nabízí zajímavé řešení tohoto problému. Je to portál Crypto Exchange Ranks (CER).

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Nový hodnotící portál

Ukrajinská společnost Hacken spustila svůj nový portál Crypto Exchange Ranks (CER), který poskytuje hodnotící nástroj pro kryptoburzy typu all-in-one. CER umožňuje porovnávat mezi sebou více než tucet kryptoburz (v současnosti je jich 18). Portál v reálném čase vyhodnocuje data o arbitráži, likviditě, shodě, spolehlivosti a bezpečnosti.

Může vás zajímat: Jak lidé vnímají kryptoměny v roce 2018

CER má za cíl hodnotit kryptoburzy

Crypto Exchange Ranks byl oficiálně spuštěn v pondělí 18. června. Tato služba umožňuje uživatelům přístup k široké škále metrik pro velké burzy v rámci ekosystému kryptoměn. Beta verze platformy CER obsahuje kontrolní panel pro porovnání kryptoburz a karty na zobrazení likvidity a arbitráže.

CER
Přestože v beta verzi nejsou aktivovány všechny funkce, ty, které jsou v provozu, fungují dobře a poskytují užitečné nástroje pro obchodníky. Anton Kaminsky, ředitel pro obchodní rozvoj Crypto Exchange Ranks, řekl pro News.Bitcoin.com, že jejich cílem je vytvořit sofistikovaný nástroj pro kryptoburzové žebříčky a ušetřit čas a úsilí všech účastníků trhu.

Konkurenční webové stránky

Zatímco platformy jako Coinmarketcap poskytují jen určité údaje o burzách, jako je například 24hodinový objem, CER se rozhodl pro jiný přístup. Stránka, která má být zpočátku bezplatná, skenuje knihu objednávek každé burzy v reálném čase. Také umožňuje uživatelům porovnávat ceny každé mince na pěti burzách, zobrazit agregované objemy až pro pět kryptoburz a zkontrolovat bilance hot a cold peněženek jednotlivých burz.

Přečtěte si také: 6 tipů, které vám pomohou na burze

Jak může CER ovlivnit kryptoburzy

Je pravděpodobné, že většina obchodníků se nebude zabývat ratingem zabezpečení burz proti kyber útokům, ale existence takovýchto nástrojů může motivovat burzy k zlepšení svých služeb v oblasti bezpečnosti. Dmitriy Budorin, generální ředitel společnosti Hacken a tvůrce platformy, řekl, že kryptoburzy jsou páteří celé nové kryptoekonomiky, přičemž věří, že CER přispěje k jejímu zdravějšímu rozvoji.

Závěrem

Uvidíme, jak se podaří zrealizovat všechny plány, které společnost Hacken představila. V každém případě již dnes přináší stránka CER zajímavý pohled na kryptoburzy. Myslím si, že stojí za to se s ní seznámit.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu. Autorem článku je Marek H.

Zdroj:
https://news.bitcoin.com/

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img