Crypto.com a AEG chtějí postavit nejmodernější stadion

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová společnost Crypto.com nadále rozšiřuje svoje působení na sportovních událostech. V nejnovějších oznámení hodlá kryptoměnová platforma spolu s AEG Sports investovat značnou sumu do modernizace stadionu.

Crypto.com a sportovní události

Kryptoměnová společnost Crypto.com se stále snaží rozšířit své působení na poli sportu. Tento týden kryptoplatforma spolu s AEG Sports oznámily devítimístný investiční plán na kompletní modernizaci Crypto.com Arena a Xbox Plaza v Los Angeles.

K rozsáhlé renovaci, která podle oficiálních zpráv potrvá dva roky, se vyjádřil také prezident a generální ředitel AEG Dan Beckerman. Ten uvedl, že je velmi hrdý na roli, kterou hraje Crypto.com. V oficiálním oznámení uvedl:

„Crypto.com Arena je součástí struktury Los Angeles a jsme neuvěřitelně hrdí na roli, která nadále hraje při vytváření některých z nejpamátnějších okamžiků ve sportu a zábavě.

Od jeho otevření jsme investovali stovky milionů dolarů, abychom zajistili, že místo zůstane nejmodernější a zároveň důsledně vytvoří události světové úrovně a zážitky pro fanoušky.“

Společnost Crypto.com se kromě stavby velké sportovní arény ukazuje často jako sponzor velkých sportovních událostí. Kromě účasti na největší sportovní události Spojených států Super Bowl jsme reklamy mohli vidět během závodů Formule 1 či na Mistrovství světa v hokeji. Společnost má také uzavřenou smlouvu s fotbalovou organizací FIFA.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 19 857 USD dle KMC.

Závěr

Společnost Crypto.com kromě sportu také vyniká unikátními spoty, ve kterých například vystoupila hollywoodská hvězda Matt Damon. Na oficiální zprávu cryptoarena.com se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facbeooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img