Coinbase propustí 20 % svých zaměstnanců

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová burza Coinbase podle nedávného oficiálního prohlášení propustí ve druhé vlně 20 % své pracovní síly. Propouštění se má týkat zhruba 950 zaměstnanců.

Coinbase propouští ve druhé vlně

Kryptoměnová burza Coinbase, která se řadí mezi jedny z největších burz na světě, plánuje podle nedávného oznámení snížit počet zaměstnanců. Počet propuštěných zaměstnanců se tak odhaduje na 950, což činí přibližně 20 % pracovní síly kryptoburzy.

Generální ředitel Coinbase, Brian Armstrong, ve svém blogovém příspěvku oznámil, že propouštění přichází právě v době dlouhotrvající kryptozimy a nedávnému kolapsu FTX. Armstrong však věří, že současná situace je pouze dočasná a sama kryptoburza je dobře kapitalizovaná. V blogovém příspěvku Armstrong uvádí:

Coinbase je dobře kapitalizovaná. Ve skutečnosti věřím, že nedávné události nakonec Coinbase velmi prospějí a potvrdí naši dlouhodobou strategii. Bude však chvíli trvat, než se tyto změny projeví, a my se musíme ujistit, že máme odpovídající provozní efektivitu, abychom přečkali poklesy na trhu s kryptoměnami…

Kryptoburza Coinbase začala propouštět své zaměstnance již v červnu minulého roku, když se začal naplno projevovat medvědí trh. Armstrong v té době prohlásil, že společnost se během minulých býčích obdobích příliš mnoho rozrostla. Generální ředitel kryptoburzy Coinbase na závěr uvádí, že lepší dny jsou stále před nimi.

Temné časy odstraňují špatné společnosti, jak vidíme právě teď. Ale ti z nás, kteří věří v kryptoměny, budou dál budovat skvělé produkty a zvyšovat ekonomickou svobodu ve světě. Lepší dny jsou před námi, a až přijdou, budeme připraveni.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 17 311 USD dle KMC.

Závěr

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celou zprávu Briana Armstronga o plánovaném propouštění zaměstnanců se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img