Co nabízejí ICO balíčky od CryptoKingdom?

0
(0)

Ve světě kryptoměn je důležité mít vždy aktuální informace. Vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami je opravdu bouřlivý a i rozmach technologií nabírá na obrátkách, není to vůbec tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Získávání aktuálních informací je sice těžké, naštěstí ne nemožné. Ať už se jedná o ICO, podhodnocené kryptoměny anebo začínající projekty, je zde několik způsobů, jak získat aktuální informace. Jednou z nich je nákup balíčku od CryptoKingdom.

 O co jde?

CryptoKingdom vám nabízí různé produkty a tudíž záleží jenom na vás, o čem si myslíte, že vám bude nejvíce vyhovovat. Ať už si vyberete obchodní signály, live trading, ICO anebo ASP, CryptoKingdom má co nabídnout každému z vás. Tento článek se bude podrobně věnovat pouze ICO balíčkům a tak si pojďme detailně popsat, co vám v daném balíčku vlastně nabízí.

Tipy na ICO

Ať se rozhodnete pro koupi kteréhokoliv z ICO balíčků, CryptoKingdom vám zaručuje minimálně 4 tipy na ICO projekty měsíčně. Je třeba si ale uvědomit, že většinou se jedná o dlouhodobé držení daných projektů (minimálně 1 rok) a proto opravdu nelze očekávat, že se stanete milionáři přes noc. Tyto ICO by měly být projekty, které se zatím nacházejí na úplném začátku. Každý zákazník obdrží podrobnou analýzu i s odůvodněním, proč by měl právě tento začínající projekt uspět.

Podhodnocené kryptoměny

V nabídce najdete i analýzy vysoce podhodnocených kryptoměn, které by mohly být zárukou velkého zisku. Opět je třeba dát pozor hlavně na fakt, že nikdo nemůže očekávat několikanásobné zhodnocení v průběhu několika málo hodin. Většina z těchto podhodnocených kryptoměn bude vhodná hlavně na dlouhodobé držení. V těchto případech se mohou trpěliví HODLeři dočkat zisků i více než 1000%.

Kryptoměny čekající na zalistování

Taktéž budete dostávat informace o kryptoměnách, které budou již v brzké budoucnosti zalistovány na burzu. Ve většině případů se ihned po zalistování kryptoměna vyšplhá na vyšší hodnoty a proto se jedná o často preferovanou formu zisků. A přesně z tohoto důvodu se CryptoKingdom rozhodli přidat do svých ICO balíčků i tento typ produktu.

Není to jen o tipech

Pokud se rozhodnete zakoupit některý z ICO balíčků, nebude to jen o tom, že vám přijde tip na ICO. CryptoKingdom se snaží své zákazníky i vzdělávat pomocí podrobných analýz kryptoměn. Každý, kdo si balíček zakoupí, se stane nejen členem VIP skupiny, ale i veřejné skupiny CryptoKingdom, kde se nachází opravdu velké množství kvalitních informací. Každý takto může být ve spojení se členy týmu, být aktivní na fóru, či si vyměňovat informace přímo na live streamu.

V případě, že si vyberete kterýkoliv z balíčků, nedostanete pouze pár tipů měsíčně, ale stanete se členem velmi silné, rostoucí komunity Čechů a Slováků, kteří mají zájem o dění v kryptosvětě. Společně se tak můžete vzdělávat, analyzovat a konzultovat všechny vaše nejasnosti a rozšiřovat si vědomosti o blockchain technologii a další věci s ní související.

Jaké balíčky tedy CryptoKingdom nabízí?

U svého ICO produktu se CryptoKingdom rozhodl nabízet 3 varianty balíčků. První, Bronzový balík, je platný po dobu 90 dní ode dne zaplacení. Cena tohoto balíčku je 480€. Pokud byste se rozhodli pro delší časový horizont, Stříbrné členství je platné po dobu 210 dní. Cena tohoto balíčku je 960€. A pokud se vám to zdá stále málo, má CryptoKingdom eso v rukávu v podobě Zlatého členství. Tento balík vás bude stát 1920€ a jeho platnost je celých 420 dní.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
eurusd72

Celkom nerozumiem preco by som si mal kupit balicek na 420 dni za 1920eur…..atd…ked je to presne 2nasobok poctu dni ako aj ceny balicka na 210 dni…logicky a v praxi musi byt cena NIZSIA na 420 dni…cize motivacia kupit balicek na 420 dni NULOVA oproti210 dnom…GL

spot_img