Co dělat, když trh stagnuje?

5
(1)

Ceny většiny kryptoměn se v posledním období nějak moc nevyvíjí a také to může zapříčinit ztrátu zájmu o Bitcoin a další digitální měny. Po prosincovém boomu, kdy byly kryptoměny hlavním tématem, jsme se nyní setkali s krutou realitou. Tento proces stagnace bychom ale měli využít a profitovat z něj. Podívejme se na 6 strategií co dělat, abychom zůstali stále v centru dění.

6 strategií jak se zachovat při “bear market”

1. Vyzkoušejte si platbu v kryptoměnách

Určitě jste se ve svém okolí setkali s názorem, že vaše investované peníze do kryptoměn jsou pryč a nikdy si za ně nic nekoupíte. V této době je nespočet e-shopů, kamenných obchodů nebo služeb, kde vaše digitální mince můžete utratit. Kde platit v kryptoměnách se můžete podívat na stránce coinmap.org.

2. Vzdělávejte se v oblasti technologií

,,Neuč se, život tě naučí. Mě naučil, že jsem se měl učit!˝ (Johannes Robert Becher)

Tento výrok od německého politika a básníka platí v oblasti kryptoměn dvojnásob. To, který projekt je ten správný, závisí na mnoha faktorech. Je potřeba se zajímat o technickou stránku projektů a zaměřovat se jen na ty, které dávají smysl. Momentálně trh disponuje více než 1500 kryptoměnami. Jen za rok 2017 bylo publikováno až 902 ICO.

3. Obchodujte!

Buďte pravidelně v kontaktu s kryptoměnami. Obchodujte a zkoušejte nové taktiky. Aplikujte technickou analýzu a možná zjistíte, že se cena daného coinu vyvíjí právě podle konkrétního technického indikátoru.

4. ,,HODL!˝

Nerozbíjejte portfolio, kterému věříte. To, že jste v červených číslech v porovnaní s koncem roku 2017, ještě neznamená, že dané kryptoměny jdou do záhuby.

5. Stavte na podhodnocených kryptoměnách

Je pravdou, že některé mince s obrovským potenciálem jsou často podhodnocené v porovnaní s kryptoměnami, které často komunita označuje za tzv. shitcoiny. Nyní je vhodná doba na dokoupení coinu/tokenu, nad kterým jste už dávno přemýšleli.

6. Dokupte kryptoměny

Dokupujte kryptoměny právě nyní, když je jejich cena nízko a když opadl velký boom okolo nich. Držte se hesla ,,Buy the rumors, sell the news.˝

Závěr

Kryptoměny jsou ještě v plenkách a dovolím si tvrdit, že radikálně ovlivní naší společnost. Právě proto bychom na ně neměli zanevřít a momentální stagnaci trhu využít v náš prospěch.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img