Chiliz (CHZ) raketově roste o 170 % po spuštění NFT pro držitele fanouškovských tokenů

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Spuštění NFT tokenů „živě ze hry“ nastartovalo mohutný růst tokenů Chiliz (CHZ) a poukázalo na silné základy projektu.

Chiliz (CHZ) těží z NFT šílenství

V letošním roce došlo k vytvoření celé řady partnerství mezi sektorem kryptoměn a hlavními sportovními ligami, týmy a jednotlivými hráči. Fanouškovské tokeny potichu nabírají na síle a oblibě. Byť se hlavní zájem a pozornost kryptosvěta ubírá jiným směrem, nyní, díky spojení se světem NFT, fan tokeny získaly vytoužené světlo pozornosti všech.

Krypto společnosti vyšívají svá jména na dresy, kupují práva na pojmenování stadionů a platí za chytře umístěné reklamy v hlavním vysílacím čase mezi přestávkami v zápasech a podobně. Sportovní fanoušci tak mají nakročeno k tomu, aby stáli v čele masové akceptace kryptoměn jako jedna ze skupin mezi běžnými lidmi, která má ke kryptu nejblíže.

Jedním z projektů ze světa sportu, který v poslední době zaznamenal prudký nárůst zájmu, je Chiliz (CHZ) – blockchainová síť stojící za platformou pro zapojení fanoušků Socios.com. Cílem projektu je pomoci fanouškům při interakci s jejich oblíbenými týmy a hráči, k čemuž se využívají právě fanouškovské tokeny.

Důvody raketového růstu

Od dosažení minima 0,243 USD dne 29. září se cena CHZ zvýšila o 171 % na 0,657 USD z 31. října. Nedávný vývoj nyní tlačí cenu zpět k maximu, přičemž ATH z dubna je zhruba na ceně 0,8 $.

4h. graf CHZ/USDT Zdroj: TradingView.com

V současné době hráči komunikují se svými fanoušky vydáváním limitovaných edic NFT. Fanoušci pak těží i z dalších výhod, které jsou spojeny s krypto a blockchain technologií. Tři oblasti podporující rostoucí sílu CHZ zahrnují:

  • nová partnerství za účelem spouštění fanouškovských tokenů,
  • zalistování na nových burzách (např. eToro…),
  • spuštění živých herních NFT.

Hlavní novinkou Chiliz je odstartování prvního živého herního NFT dropu platformy, který se odehrál v zápase mezi AC Milán a AS Řím. Tyto tokeny vznikají během utkání na základě klíčových momentů v živých zápasech a poté jsou přesunuty do peněženky držitelů fanouškovských tokenů, kteří správně předpovídají výsledek hry.

Závěr

Po oznámení nového způsobu distribuce NFT došlo prudkému nárůstu poptávky. I díky tomu Chiliz (CHZ) v poslední době prudce roste. K dalším pozitivním novinkám patří zapojení nových klubů jako São Paulo FC, AC Milán a Manchester City. Projekt, který již má minimálně 80 partnerství, navíc podle nedávného oznámení připravuje novou globální marketingovou kampaň.

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: