Charles Hoskinson odhaluje nové plány pro Cardano

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel technologické společnosti IOHK stojící za kryptoměnou Cardano, Charles Hoskinson, informoval kryptoměnovou komunitu ohledně plánů společnosti na rozšíření provozu. Jaké novinky pro ekosystém Cardana Hoskinson oznámil?

Plány pro Cardano

V novém videu pod názvem Musings About the Roadmap prohlásil zakladatel Cardana, Charles Hoskinson, své plány. Společnost IOHK dle jeho slov má v úmyslu rozšířit své pole působnosti se zaměřením na rozvoj podnikání v Africe. Řekl:

„Z naší strany pravděpodobně utratíme nejméně 15 milionů dolarů na výzkum a vývoj. Zřizujeme spoustu nových laboratoří, získáváme nové výzkumníky, rozšiřujeme naše stávající vědecké jádro, získáváme nové post-dokumenty, více postgraduálních studentů. Skutečně rozšiřujeme naši obchodní divizi, a zejména v Africe určitě zvýšíme zdroje na osm čísel, jelikož přichází spousta dobrých zpráv.“

Hoskinsonovo oznámení přichází v době, kdy aktualizace Alonzo přinese chytré smlouvy do sítě Cardano v létě letošního roku. Funkce inteligentních smluv dle jeho slov umožní vývojářům stavět na platformě a přivést do ekosystému mnoho projektů.

Decentralizované finance (DeFi), nezaměnitelné tokeny (NFT) a decentralizované cloudové uložiště tak budou moci na platformě fungovat. Charles Hoskinson dále prohlásil:

„Vidím, jak se komunita opravdu hýbe tím správným směrem, a vidím, že investice, které jsme provedli, se začínají projevovat.“

Na záznam ze živého vysílání Charlese Hoskinsona na YouTube se můžete podívat pod přiloženým odkazem níže.

Závěr

Charles Hoskinson před nedávnem ve svých příspěvcích na Twitteru prohlásil, že kryptoměnu Cardano čeká zářná budoucnost. Podle jeho slov by se blockchain Cardana mohl stát základem pro chytré kontrakty. Cardano se v posledních několika týdnech dostalo do popředí. V době psaní článku se cena ADA pohybuje okolo 1 430 USD dle KMC.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: