18.11.19 technická analýza LINK/USD – V roce 2019 si ChainLink připsal zisk 898%

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

ChainLink (LINK) je decentralizovaná služba Oracle, jejímž cílem je propojit inteligentní smlouvy s daty ze skutečného světa. V roce 2019 si do dnešního dne připsal LINK doposud 898%, a to i přes letní propad.

Společnost Oracles poskytuje externí data, která při splnění předdefinovaných podmínek spouštějí inteligentní provádění smluv. Účastníci sítě ChainLink jsou motivováni (prostřednictvím odměn) k poskytování inteligentních smluv s přístupem k externím zdrojům dat. Pokud si uživatelé přejí přístup k datům mimo řetězec, mohou do sítě ChainLink podat žádost o uzavření smlouvy.

Na grafu LINKu mám zaznačen Mainnet, který byl spuštěn 14.5.19. Od tohoto času LINK posílil k dnešnímu dni o dalších 315%. Jak můžete vidět, vybral jsem si roční pohled na LINK. Ve srovnání s BTC či jinými altcoiny si jede LINK “to svoje”. Vidíme tam ale propad, který zaznamenal celý trh během léta. LINK se tak nezadržitelně šplhá do top 10 nejkapitalizovanejších coinů na marketu.

Po letním propadu na LINK odrazil od své support zóny na hodnotě 1,497 USD. Momentální hodnota je 2,87 USD. Ze všech altcoinů, které v létě propadly, se LINK vzpamatoval nejrychleji a od 2,87 USD vzrostl již o 89% v čistém. Po letním propadu se LINK odrazil na supportu velmi agresivně, na což momentálně doplácí současná cena. Při pohledu na graf vidíme spíše obloukový růst jako agresivní nástup na dně. Na grafu vidíme momentálně i vytvořenou formaci stoupajícího kanálu. Hodnoty na support line při 2,78 USD budou testem pro LINK na další útok k momentální resistenci na 3,46 USD. LINK se v tomto roce pohyboval na top hodnotách při 4,65 USD.

Závěr

Při pohledu na graf je vidět, že se tvoří pattern vzestupného kanálu. Dnešní hodnoty lehce nad 2,87 USD ve srovnání s top na 4,65 USD se zdají být pro LINK nepříliš zajímavými, ale pokud se podíváme na celý trhu altcoinů, a připočteme ten masivní růst 898% v roce 2019, máme se na co těšit i v roce 2020. Alespoň co se týče masivních propadů i vzestupů i možného pokračování v kanálu!

Co číst dále?

[BTC / USD] Růst nebo pád? – 5 dlouhodobých scénářů na Bitcoin (1. díl)

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img