ChainCamp – lístky zmizely velmi rychle, kdy budou další? A na koho se vlastně můžete těšit?

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

50 lístků vyhrazených pro fanoušky kryptomagazinu zmizelo dříve, než jsme čekali. Proč je o akci takový zájem? Zcela jistě za to může nevídaný formát, tedy kryptoměnová konference na akademické půdě pro více než 500 účastníků. A ke všemu zdarma. Neméně důležití jsou speakeři, na koho vlastně se můžete těšit?

ChainCamp ve zkratce

ChainCamp je otevřená komunitní konference pro všechny, kdo se zajímají o kryptoměny, sdílenou ekonomiku, blockchain, mining… a také jedinečná příležitost potkat se s celou komunitou, fanoušky, odborníky, partnery a přáteli na jednom místě zcela zdarma a nasát pohodovou komunitní atmosféru, know-how a užít si tak celý den. Samozřejmě tam nebude chybět ani redakce kryptomagazinu 🙂

Akce se koná dne 5.9.2020 od 9.00 v Nové aule Vysoké školy Báňské, v Ostravě.

První registrační vlna už je pryč, ale máte stále možnost získat lístky zdarma během druhé vlny. Pokud nechcete přijít o tuto možnost, sledujte událost na Facebooku

Hosté a speakři

Mezi hosty a speakry na akci budou přední odborníci a významné osobnosti nejen české scény. Se všemi speakry se budete moci setkat i osobně a během panelové diskuse se zeptat na vše, co by případně nezaznělo a co vás zajímá.

Dominik Stroukal

Dominik Stroukal je hlavní ekonom finanční skupiny Roklen a autor první knihy o Bitcoinu a dalších kryptoměnách. Vyučuje na VŠ CEVRO institut a v roce 2020 mu vychází nová kniha Dark Web: Sex, drogy a bitcoiny.

Dušan Matuška

Jeden ze zakládajících členů paralelního Polis v Bratislavě. Jeho vizí je svět, kde nebudeme muset vyměňovat Bitcoin za jiné peníze. Pomáhá porozumět Bitcoinu, vyhnout se podvodům a ochránit svůj majetek před inflací a rozhodnutími bank. Pravidelně přednáší a EDUKA o Bitcoine.

Jakub Vejmola

V únoru 2019 začal na YouTube publikovat videa o Bitcoinu a jiných kryptoměnách. Jedná se o zkušeného YouTubera, který pomohl vzdělat mnoho začínajících krypto nadšenců.

Mark Stopka

Mark se setkal s blockchainem a Bitcoinem v roce 2009 během studia na vysoké škole. Plně se do světa blockchainových technologií ponořil v roce 2017, když se slovo blockchain začalo častěji skloňovat v korporátních a poradenských kruzích. Nyní spolu-vlastní a řídí poradenskou společnost PERLUR Group.

Radomír Eliáš

Vizionář a startupista, který se kryptoměnám a blockchain technologiím věnuje od roku 2011. Několik jeho článků najdete také na Kryptomagazin.cz. Na základě zkušeností, z průmyslu, obchodu a zájmem o technologie nejen že zpracovává analýzy jednotlivých projektů, ale připravuje doporučení jak věci dělat či nedělat.

Karel Fillner

Karel Fillner se kryptoměnám začal věnovat v roce 2012, v Česku vedl lokální verzi mezinárodního magazínu o kryptoměnách Cointelegraph a nyní publikuje na blogu btctip.cz. Začínal tradingem, denním obchodováním na bitcoinovém trhu, postupně ale objevuje stále více možností spojených s rozvojem infrastruktury bitcoinu a kryptoměn.

Lukáš Kovanda

Hlavní ekonom investičních fondů Czech Fund, seniorní analytik OSN, člen Národní ekonomické rady vlády ČR, pedagog VŠE, autor ekonomických knih a běžec dlouhých tratí se znepokojením sleduje tištění miliard nových peněz v podání centrálních bank. Má proto za to, že čas bitcoinu a kryptoměn dříve či později nadejde.

Pavel Moravec

je spoluzakladatelem společnosti Braiins. Firma, která posouvá globální Bitcoin těžební průmysl svými produkty – od operačních systémů Braiins OS pro těžební zařízení, přes těžební protokol Stratum V2, jimž těžaři komunikují v síti, až po těžební pool Slush Pool – první BTC pool na světě.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img