CFO kryptosměnárny Huobi: Tento rok začneme s projektem vlastního stablecoinu

1
CFO kryptosměnárny Huobi: Tento rok začneme s projektem vlastního stablecoinu

Kryptoměnová směnárna Huobi, nacházející se v žebříčku TOP 5 směnáren s kryptoměnami podle CMC, zamýšlí uvést svůj vlastní stablecoin již během tohoto roku. O projektu informuje tisková zpráva na Cointelegraphe.

Během dnešní prezentace v Singapuru CFO společnosti Huobi řekl, že se chystá něco velkého. Jde o aktualizaci obchodní platformy a o mezinárodním rozšíření. Její finanční ředitel Chris Lee ve svém projevu prohlásil:

„Rok 2018 nám přinesl obrovské výzvy, ale já osobně jsem v souvislosti s kryptotrhem optimistický. Myslím si, že tento rok budeme vidět, jak se věci zlepší.“

Zlatý rok pro stablecoiny

Po projevu údajně ještě Lee dodal:

„Tento rok bude pro stablecoiny ohromný a my budeme součástí toho všeho. Huobi Grop pravděpodobně v první polovině roku 2019 spustí vlastní stablecoin.“

Stejně jako mnohé další směnárny i tato společnost s ústředím v Singapuru již přijala praktický přístup k stablecoinům, které jsou kryptoměnovými tokeny vázány na stabilní hodnotu buď podloženou fiat měnami nebo algoritmy. Jen v říjnu platforma odhalila podporu pro čtyři stablecoiny založené na USD a spustila vlastní „stablecoin řešení“, které slučují všechny čtyři stablecoiny dohromady.

Navzdory prosincovým hlášením o propuštění zaměstnanců společnost Huobi tvrdí, že bude pokračovat v prosazování se na nových trzích. Jako příklad uvádí nově otevřené platformu Huobi Japan.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorkou je Katarina.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lukas Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lukas
Host
Lukas

uzasny, dalsi kryplomena k prdu