Cestovatel časem záhadně upravil přepověď Bitcoinu – stále však platí 100 tisíc $ v roce 2019

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Za záhadných okolností došlo koncem minulého měsíce k úpravě příspěvku údajného cestovatele časem na Redditu, který však dávno dostal ban. Jak si to vysvětlit?

Cestovatel časem předpověděl 100 tisíc / BTC v roce 2019

Co říkáte na milionové proroctví, podle kterého bude Bitcoin zkázou pro lidstvo a zároveň již do konce roku 2019 dosáhne 100 tisíc dolarů? Předpověď, kterou si nyní připomeneme, byla koncem minulého měsíce záhadně změněna.

Je to k nevíře, protože uživatel Luka_Magnotta, který na Redditu v roce 2013 příspěvek vytvořil, již dávno dostal ban. Jak tedy mohl příspěvek upravit? A co nastane na konci roku? Bude opět záhadně upravovat, pokud BTC nedosáhne slíbených 100 tisíc $?

Cestovatel časem

Připomeňme si část slov, kterými již od roku 2013 cestovatel pobouřuje, vzrušuje či nutí k diskuzi celou kryptokomunitu. Cestovatel v dosud nezměněné části udává:

„Píše se rok 2025 a posílám vám do minulosti naléhavou zprávu. Současný svět je velmi bezútěšné místo a někteří z vás mají i krev na rukou. […] Nemám žádný způsob, jak vám to dokázat, ale jsem opravdu tím, o kom tvrdím, že jsem.

V průměru se každý rok hodnota Bitcoinu zdesetinásobila. Cena vystoupala z 0,1 dolaru v roce 2010 na 1 dolar v roce 2011, na 10 dolarů v roce 2012 a na 100 dolarů v roce 2013. Od této chvíle došlo k mírnému zpomalení růstu. Cena Bitcoinu se zdesetinásobala již ne každý, ale každý druhý rok. Na 1000 dolarů v roce 2015, na 10 000 v roce 2017, 100 000 v roce 2019 a na 1 000 000 v roce 2021. Od této chvíle již neexistuje žádný správný způsob, jak lze vyjádřit tuto hodnotu v dolarech, protože dolar se již přestal používat žádná centrální banka jej nevydává. V dnešním světě existují jenom dvě hlavní formy bohatství: pozemky a kryptoměny.

kvůli nerovnému rozdělení bohatství má průměrný člověk jen 0,001 Bitcoinu. Vše, co říkám, je pravda. Většina z vás, kteří tento vzkaz dnes čtete, je velmi bohatá. Já osobně žiji vedle jednoho otravného mladého muže, který se před dvěma lety přihlásil do svého starého účtu na Redditu. Onen muž zjistil, že v roce 2013, kdy byl ještě pubertální uhrovitý 16ti letý mladík, obdržel 0,01 Bitcoinu. Po tomto zjištění si okamžitě koupil letenku, opustil svůj dům a aniž by komukoli ze své rodiny něco řekl, odešel do Citadely.”

Změna

Nově přidal úvodní část, kde přidal dalšího strašáka – spotřebu:

“Jako investor do bitcoinů platíte čínským podnikům za plýtvání elektřinou řešením abstraktní matematické úlohy, která je navržena tak, aby byla stále obtížnější.

Kromě zajištění toho, že mnoho lidí ztratí obrovské částky peněz, zatímco je obohacena malá menšina časných adaptérů, způsobuje Bitcoin obrovské období ekologického poškození v době, kdy bychom se měli jako společnost zaměřovat na snižování emisí uhlíku.“

Závěr

Tak co tomu říkáte? Zmínka o Číně a uhlíku nevypadá jako něco, co by přidal skutečný cestovatel časem a proč by to vlastně nenapsal rovnou..? Dle mého názoru tato změna nemusí ani pocházet od stejného uživatele, vzhledem k tomu, že má ban. Pravděpodobně se jedná o práci někoho úplně jiného.

Otázkou však je, vyplní se 100 tisíc $ za BTC do konce roku? A pokud ne, dočkáme se další úpravy? Dejte nám vědět do komentářů svůj názor.

Co číst dále

Blockchain a umělá inteligence rozpoutají revoluci – tvrdí indický ministr obrany

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Viliam

Hodnota čohokoľvek deflačnej povahy, čo zároveň fascinuje populáciu, bude stále rásť na “cene”. Ak prepukne hospodárska kríza, ceny týchto komodít sa tak povediac nebudú dať vyčísliť . Keď zaniknú tradičné platidlá, nebude ani čím. Možno zostanú okrem tej pôdy, kovy a minerály. BTW teším sa na 100 000 za BTC, no neteším sa na rohlík za 100. Bude ešte sranda, mi verte.

Salam

Člověk který dokáže cestovat časem nemá důvod něco upravovat natož něco měnit aby jeho přdpověd vyšla , k*rva dokážu cestovat časem nemá důvod si honit ego a ještě někomu něco dokazovat v předpovědi .Zaletím si do roku 2010 a natěžím si jich tři prde*le a hned to zaletím prodat do roku 2030 .Ban klidně můžeš dostat ale vůbec to neznamená že dostal ban na doživotí , klidně se mu může po 3 či 5 letech obnovit , takže článek o h*vnu.

Lakatoshi

Je dobre,ze ten jouda dostal ban.To ze se nejakej jouda jednou trefil s nejakou predici nic neznamena.
Ze bitcoin nebude do konce roku za 100k USD to ti reknu rovnou (to by spis mohl byt tak na 100k CZK,kdyz budu skodoliby) je jasny kazdymu idiotovi,klidne si na to tech 100k vsadte.Proto ten jouda taky tu predpoved radsi vcas stahl.
Dolar prestane existovat v roce 2021 ? HAHA,to jsou dobry hovadiny a stejne se najdou joudove co tomu budou verit 🙂
Ovsem to s tou Cinou a tezbou BTC je pravda,tam uz asi chlapec otevrel trochu oci a podival se na to trochu realisticky.

pietro

Predikce v uvedeném článku jsou chybné již od samého počátku. BTC byl na $1.000 již v roce 2013. Naopak v r. 2015 byl na $ 200. Celý článek je pravděpodobně snahou o manipulaci..

Wol

A vôbec, každý predsa vie (teda okrem terminátora), že v čase sa dá cestovať len dopredu nie dozadu :-)))

spot_img