Cenová předpověď bitcoinu: Bude cena BTC pumpovat výše?

3.7
(3)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Bitcoin (BTC) se v době psaní článku obchoduje za 68 544 USD. Kryptoměna zaznamenala v posledních 24 hodinách mírný pokles o 0,85 %, signalizující medvědí predikce ceny bitcoinu. V současné době kryptoměnový průmysl zažívá nárůst náborových aktivit, s více než 1 200 volnými pracovními místy na hlavních burzách jako Binance, Coinbase a OKX. Tento náborový boom zdůrazňuje optimismus průmyslu navzdory nedávným výkyvům ceny bitcoinu.

*Novinkový článek obsahuje reklamu inzerenta

Kryptoměnové burzy otevřely přes 1 200 volných míst

Hlavní kryptoměnové burzy, v čele s Binance, Coinbase a OKX, otevřely přes 1 200 volných pracovních míst. Tento nárůst náborových aktivit odráží optimismus průmyslu, který letos očekává, že bitcoin překoná své rekordní maximum z března, spuštění spotových ethereum ETF a v neposlední řadě také zvýšení investic venture kapitálu.

Zakladatel WorkInCrypto.Global, Sam Wellalage, si povšiml možného bezprecedentního býčího trhu a uvedl, že kryptoměnové společnosti se snaží růstu využít. „Jsme na býčím trhu, jaký jsme ještě neviděli, čeká nás hodně práce z hlediska náboru,“ řekl pro DL News. Tento vývoj následuje po dvou letech propouštění v kryptoměnovém sektoru, kdy bylo od dubna 2022 propuštěno 13 500 pracovníků.

Hlavní kryptoměnové burzy hledají odborníky do těchto pozic:

  • Binance otevřela 460 pozic se zaměřením na dodržování předpisů, uživatelskou zkušenost a inovace.
  • Coinbase nabízí 224 pozic, zaměřených na právní záležitosti, compliance, finance a účetnictví.
  • Bybit přes regulační překážky otevřela 69 pozic v prodeji, marketingu a inženýrství.
  • OKX rozšiřuje tým o 414 pozic za účelem posílit oddělení financí, HR a rizik podvodů.
  • Crypto.com nabízí 335 volných míst na podporu rostoucího podílu na trhu.
  • Bitget obsazuje 106 pozic, zejména v marketingu a vývoji web3.
  • Bitstamp má šest volných míst, včetně právního poradce a pozice compliance officera (CCO).
  • KuCoin otevřela devět pozic v oblasti dodržování předpisů v Turecku a Francii.
  • Gate.io přes regulační problémy v Hongkongu rozšiřuje tým o 37 členů.
  • HTX nabízí sedm volných míst, zaměřených na operace v Rusku a dodržování předpisů v Hongkongu.

Dopad na bitcoin: Nárůst náborových aktivit na hlavních kryptoměnových burzách naznačuje silný růst odvětví a důvěru investorů, což by mohlo pozitivně ovlivnit cenu bitcoinu. S tím, že burzy rozšiřují své týmy na podporu zvýšené aktivity na trhu, BTC by mohl zažít zvýšenou poptávku a potenciální růst cen.

Cenová předpověď bitcoinu

Bitcoin (BTC/USD) se po mírném poklesu o 0,85 % v posledních 24 hodinách obchoduje za 68 544 USD, v důsledku čehož je krátkodobá predikce ceny bitcoinu medvědí. Zelená linie, která představuje pivot point na 68 747 USD, je klíčovou úrovní pro určení dalšího pohybu ceny.

Nyní se nejbližší odpor nachází na úrovni 70 000 USD, po něm následuje 71 500 USD a 73 000 USD. Pokud však BTC bude pokračovat v poklesu, bezprostřední podpora je na 68 500 USD, s dalšími úrovněmi podpory na 67 000 USD a 65 900 USD.

Index relativní síly (RSI) je nyní na hodnotě 56,26, což poukazuje na neutrální dynamiku. 50denní exponenciální klouzavý průměr (EMA) je 68 747 USD, což naznačuje, že tato úroveň poskytuje významnou podporu nebo odpor v závislosti na dnešní uzavírací ceně BTC.

Cenová předpověď bitcoinu

S ohledem na současnou cenovou akci kolem pivot pointu by obchodníci měli sledovat průlom nad 70 000 USD, což by změnilo výhled pro BTC na býčí, který by mohl vyústit v nárůst na 71 500 USD a 73 000 USD. Naopak, pokles pod 68 500 USD by mohl vést k dalšímu propadu směrem k 67 000 USD a 65 900 USD. RSI a EMA naznačují neutrální trend, takže pečlivé sledování těchto úrovní je pro potenciální obchodní rozhodnutí nezbytné.

Poslední šance investovat do Dogeverse: V předprodeji bylo vybráno více než 15 milionů USD

Dogeverse je nový meme coin, který získává stále více pozornosti. Důvodem je, že běží napříč několika blockchainy, včetně Etherea, BNB Smart Chainu, Polygonu, Solany, Base a Avalanche. Projekt tak zaznamenal významný start ve světě kryptoměn. K dnešnímu dni získal v předprodejní kampani přes 15 milionů USD, čímž překonal svůj původní cíl těsně pod 13 miliony USD.

Expanze napříč blockchainy má za cíl kombinovat oblíbenost memu Doge s pokročilými možnostmi blockchainu a nabídnout tak větší užitečnost, flexibilitu a širší přijetí. S nadcházejícím spuštěním je toto poslední příležitost investovat do Dogeverse za aktuální cenu.

Předprodej Dogeverse se blíží ke konci, zbývá jen sedm dní. Aktuální cena Dogeverse je 0,00031 USD. Investoři mohou rozšířit své držby prostřednictvím již fungujícího mechanismu stakingu, který aktuálně nabízí roční procentní výnos (APY) 48 %. Pokud máte zájem o nejnovější aktualizace, můžete sledovat Dogeverse na Twitteru a Telegramu.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img