Cena XRP zklamala po soudním rozhodnutí

5
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

I přes nedávné příznivé soudní rozhodnutí pro token XRP cena kryptoměny nedosáhla očekávaných hodnot. Přesto právník, který podporuje XRP, John Deaton, zůstává optimistický ohledně budoucího vývoje.

Cena XRP a soudní rozhodnutí

John Deaton, americký právník a zakladatel Crypto Law, po nedávném soudním rozhodnutí očekával pozitivní vývoj ceny tokenu XRP. I když si nemyslel, že by Ripple mohl dosáhnout nových rekordních hodnot, byl přesvědčen o možnosti překonání hranice $1. Avšak realita byla odlišná. Po soudním verdiktu v červenci sice XRP zaznamenal impozantní růst o více než 70 %, ale jeho cena se zastavila na hodnotě 0,84 USD.

Své očekávání dokonce sdílel i v rámci svého twitterového příspěvku svým více než 23 tisícům sledujícím. Zde John E Deaton prohlásil, že vše je jen o očekávání.

Soudkyně Analisa Torresová v nedávném rozhodnutí uvedla, že v určitých kontextech se Ripple nepovažuje za cenný papír. Toto očekávané stanovisko přineslo Ripple značný nárůst, což oživilo celý ekosystém Web3. Přesto tento nárůst byl jen dočasný a cena se brzy ustálila pod předpokládanou úrovní.

Deaton, upozornil mimo jiné na to, že reakce některých členů komunity na vývoj ceny mohou pramenit z přehnaných očekávání. I když není expertem na tržní analýzy, je přesvědčen, že pro budoucí růst XRP je klíčový vývoj ceny Bitcoinu. V kontextu celosvětového trhu s kryptoměnami je Bitcoin považován za hlavní ukazatel trendů. Deaton věří, že Ripple má stále velký potenciál, ale je třeba sledovat širší tržní dynamiku.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 29 048 USD dle KMC, cena XRP se pohybuje okolo 0.619 USD.

Závěr

Jaký je váš oblíbený altcoin? Kam se podle vás dostane cena XRP v příštích několika letech? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat pro více informací také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ. Na oficiální stránky Crypto Law se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr Hejlek
Hodnocení článku :
     

Též jsem po tomto rozhodnutí čekal významnější růst XPR. Inu, nezbývá než počkat, co přinesou následující dva roky 😉

Luke

Taky by mě potěšilo, kdyby se po 4te zopakoval bull market jako při předchozích halvingach. Ale asi nejsem jedinej komu by se ta jízda hodila a čekám nějaký….

bkf1

Když je trh stlačený, tak se nedá čekat významější růst snad u ničeho solidního, takže nějaké zklamání je vcelku mimo. Pořád dokola nezapomínejme, v jakém neuvěřitelném ekonomickém bordelu se teď naše planeta nachází.

Čumsem

Tak on je to pořád docela shitcoin a jiné to zřejmě moc nebude. Takže možná může jít na 10 USD, ale pravděpodobnost, že půjde blízko nule, je minimálně stejná…

spot_img